0 коментари

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег

Нудиме 78 соби / 50 двокреветни, 20 трокреветни и 8 апартмани со удобен ресторан со пространа летна тераса, коктел бар, надворешен базен, детско игралиште, детски базен и паркинг, обезбедување и видео надзор.
Има 8 двокреветни соби, 27 луксузни двокреветни и 2 апартмани. Двојните делукс соби се пространи со софа кревет кој може да се користи како дополнителен кревет, погоден за семејство со две деца. Собите во хотелот се комфорни, модерно опремени и елегантно, имаме обезбедено клима, мини бар, кабловска телевизија, бања, тоалет и тераса.
Место за одмор и релаксација е надворешниот базен, каде што обезбедивме бесплатни чадори и лежалки, за нашите најмали гости има посебен - детски базен и игралиште. Утринското кафе можете да го испиете во нашиот бар, каде што ќе ви понудиме и егзотични коктели, свежи сокови и разни освежителни пијалоци, а навечер ќе се сретнете со пријателите на добар пијалок.
Повелете во удобниот ресторан, нудиме појадок на шведска маса, специјалитети, јадења од бугарската традиционална и европска кујна, алкохолни и безалкохолни пијалоци.

КоментариВашиот коментар: