Летување на Црно море во Несебар - Хотел Виго****, Несебар

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Виго****, НесебарХотелскиот комплекс Виго се наоѓа на првата линија во јужниот дел на Несебар, во близина на прекрасниот градски парк, на само 50 метри од плажитре на Црно море.
Има ресторан и лоби бар. Сите соби имаат директен или делумен поглед кон морето и се дизајнирани да ве опкружуваат со удобност. Достапни се: ЛЦД телевизор со кабелски канали, личен клима уред, тераса со седење.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1264 денари (20 €)
Важи за сместување од 29 мај до 07 јуни и од 08 до 30 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Пијалоци за време на ручек и вечера: вино, пиво и безалкохолни пијалоци
 • Отворен базен
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
Важи за сместување од 
08 до 18 јуни и од 21 август до 17 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Пијалоци за време на ручек и вечера: вино, пиво и безалкохолни пијалоци
 • Отворен базен
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3034 денари (49 €)
Важи за сместување од 
19 јуни до 20 август
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Пијалоци за време на ручек и вечера: вино, пиво и безалкохолни пијалоци
 • Отворен базен
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1517 денари (24 €)
Важи за сместување од 
29 мај до 07 јуни и од 08 до 30 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Пијалоци за време на ручек и вечера: вино, пиво и безалкохолни пијалоци
 • Отворен базен
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1959 денари (32 €)
Важи за сместување од 08 до 18 јуни и од 21 август до 17 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Пијалоци за време на ручек и вечера: вино, пиво и безалкохолни пијалоци
 • Отворен базен
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3318 денари (54 €)
Важи за сместување од 
19 јуни до 20 август
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Пијалоци за време на ручек и вечера: вино, пиво и безалкохолни пијалоци
 • Отворен базен
 • Фитнес
 • Интернет
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

Хотел Виго им нуди на своите гости луксузно сместување во 116 двокреветни соби, 8 студија и 8 апартмани со импресивен поглед на море. Сите соби се модерно опремени и имаат клима уред, ЛЦД-ТВ, кабелска телевизија, минибар, личен сеф, пристап до Интернет, телефон, бања со туш и фен, систем за аларм за пожар.
Ресторан:
Главниот ресторан со капацитет од 160 места нуди во пријатна и релаксирана атмосфера богат избор на традиционална бугарска и разновидна европска кујна.
Спорт / забава:
На располагање на гостите има внатрешен базен, фитнес центар, СПА центар.
/ сектор за масажа: во текот на зимската сезона по претходен договор /, фризер и маникир, продавници и банки, интернет / бесплатно во лобито и лоби барот и платено во просториите /, паркинг, диско-ноќен клуб, пицерија, опремено детско игралиште , конференциски сали со над сто места и сала за ВИП.

За време на летната сезона можете да поминете незаборавни моменти на релаксација покрај трите надворешни базени со удобни лежалки. Комплексот има и внатрешен загреан базен за зимските месеци.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени две или три лица во двокреветна соба или апартман.
 • Деца до 2 години престојуваат бесплатно во собата на своите родители без дополнително легло.
 • Деца до 12 години престојуваат на дополнително легло бесплатно.
 • Деца над 12 години се сметаат за возрасни и плаќаат 75% од вредноста на избраниот пакет.
 • Трокреветна соба, можност за 2 дополнителни кревети за деца, прво дете се сместува бесплатно, второ дете плаќа 50% од вредноста на креветот.
 • Апартман, можност за 2 дополнителни кревети за деца како прво дете се сместува бесплатно, второ дете плаќа 50% од вредноста на креветот.
 • За единечно сместување се доплаќа 75% од вредноста на пактот.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 887/67 70 99.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 887/67 70 99.
 • Валидност на ваучер: од 29 мај до 30 септември 2021 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Виго****, Несебар

Несебр
Тел: 
******
email: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Виго****, Несебар

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.06.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.