All Inclusive во Сончев брег - Хотел Алба****

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Алба****, Сончев брегБарате романтична идила покрај морето? Нема посоодветно место од луксузниот хотел Алба. Разгалете се себе си и вашиот партнер.
Дали ви се потребни посебни услови за да се релаксирате со целото семејство? На располагање ви е сè што ви треба за заедничко прекрасно искуство.
Хотел Алба - доживејте медитеранска бајка во срцето на Сончев Брег.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2022 денари (32 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба 
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базените во комплексот
 • Употреба на лежалки и чадор покрај базен
 • Детска анимација, спортска и вечерна анимација за возрасни, теретана, маса за пинг понг
 • WI FI
 • Туристичка такса, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6320 денари (102 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во апартман
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базените во комплексот
 • Употреба на лежалки и чадор покрај базен
 • Детска анимација, спортска и вечерна анимација за возрасни, теретана, маса за пинг понг
 • WI FI
 • Туристичка такса, ДДВ

Пакетот All Inclusive вклучува: појадок, ручек, вечера, пица и хамбургери од 11:00 до 17:00 часот, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10:00 до 23:00 часот.

Хотел Алба ви нуди луксуз, удобност, пријатност, медитерански, класичен и во исто време ненаметлив и современ стил. Изберете за вас најсоодветна просторија за сместување и прекрасен одмор. Тука никогаш нема да Ви недостигаповејот на морскиот ветар, бидејќи имате тераса, без разлика каков вид на сместување претпочитате. Од него ќе уживате во неверојатниот поглед на морето, дел од одморалиштето и на последното, но не и најмалку важно, зеленилото во градината. Во пријатните соби има клима уред и персонален сеф.

Вечерата во хотелот со четири sвездички Алба е претставена со богат пакет All inclusive - одлично мени со модерни и традиционални деликатеси, како и квалитетни пијалоци.
Во лоби барот ќе имате можност да пробате топли и ладни пијалоци по ваш избор. Можете да се разгалите помеѓу главните оброци со плескавица, пица, виршла, сладолед и широк спектар на алкохолни и безалкохолни пијалоци и сокови.

За да не ви биде досадно, да живеете здраво, но и да се забавувате за време на вашиот одмор или викенд на море, од хотел Алба се погриживме да ги задоволиме вашите спортски барања и оние од областа на убавината. Прекрасни базени, модерен фитнес, пинг-понг и спортови на плажа можат да ги задоволат и вашите најсофистицирани желби за истовар и релаксација. Во исто време, можете да изгледате совршено со широк спектар на третмани за убавина што се нудат. Разгалете се и зголемете ја вашата самодоверба со можностите што ги Ви ги предлагаме.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се побара пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Првото дете до 11 години со двајца возрасни користи бесплатен дополнителен кревет.
 • Второто дете до 11 години користи 50% попуст од редовната цена.
 • Дете над 11 години или возрасен користи 50% попуст од редовната цена.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 554/2 22 57
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 554/2 22 57
 • Валидност на ваучер: од 03 до 27 јуни 2021 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Алба****

Хотел Алба
Сончев брег
Тел: +359 
******
Email: [email protected]
Website: www.alba-hotel.com 

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Алба****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.06.2021 до 11.07.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.