All inclusive летување во Сончев брег - Хотел Sun City

Еднодневен, тридневен, петдневен и седумдневен пакет на база All inclusive во Хотел Sun City, Сoнчев брeгХотелот Sun City се наоѓа во мирна област во северозападниот дел на Сончев Брег, на 300 метри од плажите на Црно море и 2 км од центарот на одморалиштето. Хотелот нуди приватен двор, изграден како мал парк со прекрасна градина и простор за рекреација, создаден за пријатен и незаборавен одмор! Во близина на хотелскиот комплекс има автобуска станица до градот Несебар и Свети Влас.

За периодот од 01 до 16 јуни:

1. Еднодневен All inclusive пакет: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
2. Тридневен All inclusive пакет: ВИП цена: 5119 денари (83 €)
3. Петдневен All inclusive пакет: ВИП цена: 8216 денари (133 €)
4. Седумдневен All inclusive пакет: ВИП цена: 11060 денари (179 €)

За периодот од 17 до 30 јуни:

5.Еднодневен All inclusive пакет: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
6. Тридневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 6067 денари (98 €)
7. Петдневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 9796 денари (159  €)
8. Седумдневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 13272 денари (215 €)

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двојно или тројно сместување и вклучува и вклучува:

 • Едно, три, пет или седум ноќевања во двокреветна или трокреветна соба (во зависност од избраниот пакет)
 • Оброци базирани на All Inclusive 
 • Надворешен базен со чадори и лежалки
 • Детски базен и игралиште
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ
 • * Паркинг - до пополнување на слободните места!
 • * Оброците се на шведска маса или на сет мени / All Inclusive пакетот вклучува:

• Појадок (08:00 - 10:00 часот);
• Ручек (12:00 - 14:00 часот);
• Попладневна ужина(15:30 - 17:00 часот);
• Вечера (18:30 - 21:00 часот);
• Алкохолни пијалоци (10:00 - 22:00 часот) - увозни алкохолни пијалоци, само за средна и висока сезона /17.06-10.09/;
!!! Сладолед за време на попладневниот појадок!

Хотелот Sun City има двокреветни соби и апартмани. Собите се опремени со клима, телефон, ТВ, фрижидер, безжичен интернет, бања со туш и тоалет, балкон со поглед на базен.
Хотелот располага со главен ресторан, надворешен базен, детски базен, бар покрај базен, бар на тераса, игралиште, детска анимација, паркинг и бесплатен Wi-Fi.
Двокреветна соба - 2 главни кревети, можност за едно дополнително;
Трокреветна соба - 3 главни кревети
Еднособен стан - Спална и дневна соба (2 главни кревети во спалната соба, софа кревет во дневната соба);

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двокреветно сместување во двокреветна соба или трокреветно сместување во трокреветна соба.
 • За прво дете од 0 до 7,99 години сместувањето е бесплатно на дополнително легло.
 • За дете од 8 до 12,99 години на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 5 € на ден на рецепција во хотелот.
 • Дете над 13 години или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 80% од вредноста на редовниот кревет.
 • За еднокреветно сместување во ниска и средна сезона се плаќа 50% од вредноста на вториот кревет во двокреветна соба, а во високата сезона се доплаќа 100%.
 • Доплатите за четврто лице (возрасен или дете) е како за дополнителен кревет во двокреветна соба.
 • За сместување во трокреветна соба се купуваат три ваучери.
 • Домашни миленици НЕ се дозволени во хотелот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2022 година.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни датуми на телефон: +359 879 413 513
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 879/41 35 13.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Sun City

Hotel Sun City, Sunny Beach, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******; +359 ******
E-mail: suncitybulgaria@gmail.com
Website: hotelsuncitybg.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Sun City, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.06.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.