All inclusive летување во Сончев брег - Хотел Sun City

Еднодневен, тридневен, петдневен и седумдневен пакет на база All inclusive во Хотел Sun City, Сoнчев брeг

Еднодневен, тридневен, петдневен и седумдневен пакет на база All inclusive во Хотел Sun City, Сoнчев брeг

Изберете пакет

1. Еднодневен пакет на база All inclusive (от 01 до 16 юни)

Цена: 1738 ден.
Купете

5. Еднодневен пакет на база All inclusive (от 17 юни до 30 юни)

Цена: 2054 ден.
Купете

Тридневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 17 јуни до 7 јули и од 21 август до 10 септември)

Цена: 5119 ден.
Купете

Тридневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 8 јули до 20 август)

Цена: 6067 ден.
Купете

Петдневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 17 јуни до 7 јули и од 21 август до 10 септември)

Цена: 8216 ден.
Купете

Петдневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 8 јули до 20 август)

Цена: 9796 ден.
Купете

Седумдневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 17 јуни до 7 јули и од 21 август до 10 септември)

Цена: 11060 ден.
Купете

Седумдневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 8 јули до 20 август)

Цена: 13272 ден.
Купете
Валидност 01.06.2022 - 30.06.2022
Цена на човек/ден 1738 - 2054 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двокреветно сместување во двокреветна соба или трокреветно сместување во трокреветна соба.
 • За прво дете од 0 до 7,99 години сместувањето е бесплатно на дополнително легло.
 • За дете од 8 до 12,99 години на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 5 € на ден на рецепција во хотелот.
 • Дете над 13 години или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 80% од вредноста на редовниот кревет.
 • За еднокреветно сместување во ниска и средна сезона се плаќа 50% од вредноста на вториот кревет во двокреветна соба, а во високата сезона се доплаќа 100%.
 • Доплатите за четврто лице (возрасен или дете) е како за дополнителен кревет во двокреветна соба.
 • За сместување во трокреветна соба се купуваат три ваучери.
 • Домашни миленици НЕ се дозволени во хотелот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2022 година.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни датуми на телефон: +359 879 413 513
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 879/41 35 13.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Hotel Sun City, Sunny Beach, Р. Бугарија
Тел.: +359 885/ 813 958; +359 883/ 723 523
E-mail: [email protected]com
Website: hotelsuncitybg.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Sun City, Сончев брег!

Еднодневен, тридневен, петдневен и седумдневен пакет на база All inclusive во Хотел Sun City, Сoнчев брeг

Изберете пакет

1. Еднодневен пакет на база All inclusive (от 01 до 16 юни)

Цена: 1738 ден.
Купете

5. Еднодневен пакет на база All inclusive (от 17 юни до 30 юни)

Цена: 2054 ден.
Купете

Тридневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 17 јуни до 7 јули и од 21 август до 10 септември)

Цена: 5119 ден.
Купете

Тридневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 8 јули до 20 август)

Цена: 6067 ден.
Купете

Петдневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 17 јуни до 7 јули и од 21 август до 10 септември)

Цена: 8216 ден.
Купете

Петдневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 8 јули до 20 август)

Цена: 9796 ден.
Купете

Седумдневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 17 јуни до 7 јули и од 21 август до 10 септември)

Цена: 11060 ден.
Купете

Седумдневен пакет на база Ultra All inclusive во Хотел Sun City (од 8 јули до 20 август)

Цена: 13272 ден.
Купете
Валидност 01.06.2022 - 30.06.2022
Цена на човек/ден 1738 - 2054 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двокреветно сместување во двокреветна соба или трокреветно сместување во трокреветна соба.
 • За прво дете од 0 до 7,99 години сместувањето е бесплатно на дополнително легло.
 • За дете од 8 до 12,99 години на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 5 € на ден на рецепција во хотелот.
 • Дете над 13 години или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 80% од вредноста на редовниот кревет.
 • За еднокреветно сместување во ниска и средна сезона се плаќа 50% од вредноста на вториот кревет во двокреветна соба, а во високата сезона се доплаќа 100%.
 • Доплатите за четврто лице (возрасен или дете) е како за дополнителен кревет во двокреветна соба.
 • За сместување во трокреветна соба се купуваат три ваучери.
 • Домашни миленици НЕ се дозволени во хотелот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2022 година.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни датуми на телефон: +359 879 413 513
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 879/41 35 13.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Hotel Sun City, Sunny Beach, Р. Бугарија
Тел.: +359 885/ 813 958; +359 883/ 723 523
E-mail: [email protected]com
Website: hotelsuncitybg.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Sun City, Сончев брег!

Хотелот Sun City се наоѓа во мирна област во северозападниот дел на Сончев Брег, на 300 метри од плажите на Црно море и 2 км од центарот на одморалиштето. Хотелот нуди приватен двор, изграден како мал парк со прекрасна градина и простор за рекреација, создаден за пријатен и незаборавен одмор! Во близина на хотелскиот комплекс има автобуска станица до градот Несебар и Свети Влас.

За периодот од 01 до 16 јуни:

1. Еднодневен All inclusive пакет: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
2. Тридневен All inclusive пакет: ВИП цена: 5119 денари (83 €)
3. Петдневен All inclusive пакет: ВИП цена: 8216 денари (133 €)
4. Седумдневен All inclusive пакет: ВИП цена: 11060 денари (179 €)

За периодот од 17 до 30 јуни:

5.Еднодневен All inclusive пакет: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
6. Тридневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 6067 денари (98 €)
7. Петдневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 9796 денари (159  €)
8. Седумдневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 13272 денари (215 €)

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двојно или тројно сместување и вклучува и вклучува:

 • Едно, три, пет или седум ноќевања во двокреветна или трокреветна соба (во зависност од избраниот пакет)
 • Оброци базирани на All Inclusive 
 • Надворешен базен со чадори и лежалки
 • Детски базен и игралиште
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ
 • * Паркинг - до пополнување на слободните места!
 • * Оброците се на шведска маса или на сет мени / All Inclusive пакетот вклучува:

• Појадок (08:00 - 10:00 часот);
• Ручек (12:00 - 14:00 часот);
• Попладневна ужина(15:30 - 17:00 часот);
• Вечера (18:30 - 21:00 часот);
• Алкохолни пијалоци (10:00 - 22:00 часот) - увозни алкохолни пијалоци, само за средна и висока сезона /17.06-10.09/;
!!! Сладолед за време на попладневниот појадок!

Хотелот Sun City има двокреветни соби и апартмани. Собите се опремени со клима, телефон, ТВ, фрижидер, безжичен интернет, бања со туш и тоалет, балкон со поглед на базен.
Хотелот располага со главен ресторан, надворешен базен, детски базен, бар покрај базен, бар на тераса, игралиште, детска анимација, паркинг и бесплатен Wi-Fi.
Двокреветна соба - 2 главни кревети, можност за едно дополнително;
Трокреветна соба - 3 главни кревети
Еднособен стан - Спална и дневна соба (2 главни кревети во спалната соба, софа кревет во дневната соба);

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двокреветно сместување во двокреветна соба или трокреветно сместување во трокреветна соба.
 • За прво дете од 0 до 7,99 години сместувањето е бесплатно на дополнително легло.
 • За дете од 8 до 12,99 години на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 5 € на ден на рецепција во хотелот.
 • Дете над 13 години или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 80% од вредноста на редовниот кревет.
 • За еднокреветно сместување во ниска и средна сезона се плаќа 50% од вредноста на вториот кревет во двокреветна соба, а во високата сезона се доплаќа 100%.
 • Доплатите за четврто лице (возрасен или дете) е како за дополнителен кревет во двокреветна соба.
 • За сместување во трокреветна соба се купуваат три ваучери.
 • Домашни миленици НЕ се дозволени во хотелот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2022 година.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни датуми на телефон: +359 879 413 513
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 879/41 35 13.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Sun City

Hotel Sun City, Sunny Beach, Р. Бугарија
Тел.: +359 885/ 813 958; +359 883/ 723 523
E-mail: [email protected]com
Website: hotelsuncitybg.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Sun City, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.06.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.