All Inclusive во Сончев брег - Хотел Риор

Еднодневен пакет со појадок или на база All Inclusive во хотел Риор, Сончев брегХотел "РИОР" се наоѓа во центарот на најголемото и најпознато бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег, во близина на повеќе култни за одморалиштето објекти и локации, само на 100 метри од хотелот "Кубан" (сметан за центар на Сончев Брег) и на 350 метри од централната плажа.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1169 денари (19 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 20 мај до 14 јуни)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2149 денари (35 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од од 20 мај до 14 јуни)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1359 денари (22 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јуни до 14 јули и од 25 август до 15 септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2307 денари (37 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јуни до 14 јули и од 25 август до 15 септември)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1517 денари (24 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јули  до 24 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2749 денари (44 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јули  до 24 август)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

Сместувањето е во двореветна, трокреветна или семејна соба

Хотелот е изграден во периодот 2007-2009 и се состои од две згради, реновирани се секоја година, за да предложат најдобро чувство на свежина за нашите гости. Локацијата на хотелот обезбедува на гостите можност да бидат сместени на 2 минути од сите забави кои Сончев Брег ги  нуди, но сепак да не ги лишува од спокојството на ноќниот сон. На располагање на гостите, на хотел "РИОР" се деноноќна рецепција, лоби бар со безжичен интернет, ресторан, кој предлага бугарска национална и европска кујна, организирани настани и патувања, рент-а-кар, менувачница, базен со бесплатни лежалки , како и детски мини-базен, којшто работи од 9:00 до 21:00 часот. Гостите на хотел "РИОР" можат да бидат сместени во двокреветни соби, трокреветни соби, фамилијарни соби, јуниор апартман, стандарден апартман или луксузен апартман. Просториите се опремени со телевизор, мини бар (фрижидер), климатизација, нов мебел и имаат балкон. За гостите, кои патуваат со автомобил, нудиме приватен паркинг, бесплатен за клиентите на хотелот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување. За двокреветна соба се нарачуваат два ваучери, за трокреветна и семејна соба се нарачуваат три ваучери.
 • За семеен апартман се нарачуваат четири, пет или шест  ваучери, во зависност од бројот на гостите.
 • Дете до 5.99 години се сместува бесплатно.
 • Едно дете од 6 до 11.99 год. се сместува бесплатно.
 • За второ дете од 6 до 11.99 год. плаќаат 50% од ваучерот на рецепција.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 15 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 988/89 53 32.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 988/89 53 32.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Риор

Сoнчев брег, Р. Бугарија
Кв. Чајка 65
Тел: +359 
******
Website: www.hotelryor.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од хотел Риор, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2022 до 15.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.