0 коментари

Еднодневен пакет со појадок или на база All Inclusive во хотел Риор, Сончев брег

Хотелот е изграден во периодот 2007-2009 и се состои од две згради, реновирани се секоја година, за да предложат најдобро чувство на свежина за нашите гости. Локацијата на хотелот обезбедува на гостите можност да бидат сместени на 2 минути од сите забави кои Сончев Брег ги  нуди, но сепак да не ги лишува од спокојството на ноќниот сон. На располагање на гостите, на хотел "РИОР" се деноноќна рецепција, лоби бар со безжичен интернет, ресторан, кој предлага бугарска национална и европска кујна, организирани настани и патувања, рент-а-кар, менувачница, базен со бесплатни лежалки , како и детски мини-базен, којшто работи од 9:00 до 21:00 часот. Гостите на хотел "РИОР" можат да бидат сместени во двокреветни соби, трокреветни соби, фамилијарни соби, јуниор апартман, стандарден апартман или луксузен апартман. Просториите се опремени со телевизор, мини бар (фрижидер), климатизација, нов мебел и имаат балкон. За гостите, кои патуваат со автомобил, нудиме приватен паркинг, бесплатен за клиентите на хотелот.

КоментариВашиот коментар: