Одмор на Црно море во Несебар - Куќа за гости Стариот орев, Несебар

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, НесебарКуќа за гости „Стариот орев“ се наоѓа во новиот дел на Несебар, нуди соби, апартмани и студија за релаксација.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 597 денари (9 €)
важи за сместување од 28 септември до 30 октомври
ВИП ваучерот е за ЕДНO лицe и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба, студио или апартман
 • Wi-Fi интернет
 • Паркирање

Сите соби имаат клима уред, тераса, wi-fi, фрижидер, ТВ, простор за пеглање, кујна.. Собите се пространи и светли. Основата е по големи поправки. Куќата има двор со многу зеленило и летна градина, што ја користат гостите. Бесплатно место за паркирање обезбедено по претходна нарачка. Со многу добра локација, близу до плажата на 5-7 минути пешачење, центарот, трговската улица, баровите, рестораните, супермаркет, игралиште, стариот град Несебар. Добредојдовте да се опуштите во домашна атмосфера и комфор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 3 години се сместуваат бесплатно без да користат дополнителен кревет или со 30% попуст од цената доколку се на дополнителен кревет.
 • Деца од 3 до 12 на дополнителен кревет се сместува со попуст од 30%.
 • Трет возрасен на дополнителен креветсе сместува со попуст од 30%.
 • Домашни миленици се дозволени со претходна нарачка.
 • Паркинг- со претходна нарачка.
 • Валидност на ваучер: од 28 септември до 30 октомври 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 887/80 10 91.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 887/80 10 91.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Стариот орев, Несебар

Несебар, Р. Бугарија
ул. Г.С.Раковски 12
Тел: +359 ******
Е-майл: n[email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Куќа за гости „Стариот орев”

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.09.2020 до 30.10.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.