Одмор на Црно море во Несебар - Хотел Aphrodite Beach ***, Несебар

Еднодневни пакети со појадок во хотел Aphrodite Beach***, НесебарХотелот Афродита се наоѓа на јужната плажа на Несебар и се наоѓа на самиот брег на Црно море, во непосредна близина до Сончев брег. Тој е создаден за секој кој сака сончеви плажи, пријатна клима и чисто море во комбинација со удобност и луксуз. Можете да се одморите покрај отворен базен со поглед кон морето, да имате коктел или да се поглезите со масажа.
Стариот град Несебар е само 10 минути пешачење далеку. Најпопуларниот бугарски поморски комплекс - Сончев Брег е само 3 километри. Бесплатен шатл до Аква парк "Несебар" и Аква парк "Сончев Брег" се достапни во непосредна близина на хотелот. Сето ова, во комбинација со професионалното ниво на услуга, е рецепт за незаборавен одмор!

1. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ во стандардна соба без поглед кон море: ВИП цена: 2844 денари (46 €)
2. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ во стандардна соба со делумен поглед кон Црно море: ВИП цена: 3160 
денари (51 €)
3. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ во стандардна соба со поглед кон Црно море: ВИП цена: 3476 денари (56 €)
4. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ во студио за четворица: ВИП цена: 5056 денари (82 €)
5. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ во еднособен апартман за четворица: ВИП цена: 5688 3160 денари (92 €)


ВИП ваучерот е за изнајмување на просторија и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Базен и лежалки
 • Интернет и ТВ
 • 10% попуст во ресторанот и лоби барот на хотелот
 • 10% попуст на сите масажи
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Осигурување и ДДВ

Хотел Афродита се наоѓа во новиот дел на Несебар, во реонот на Јужната градска плажа. Хотелот  располага со сместувачка база од 152 кревети - двокреветни соби, студиа и апартмани, кои се опремени со ТВ, телефон, минибар и климатизација. Ресторанот на хотелот има 50 места, како и 70 места на терасата со прекрасен поглед на стариот дел на градот и плажите на Црно море. Нашите гости може да уживаат во различни јадења од бугарската национална кујна и специјалитети од риба.
Исто така на лице место, нашите гости ќе можат да ги користат  услугите во нашиот СПА центар, каде што можете да пробате различни видови на масажи и да ги посетите пријатните сауни. Покрај тоа, хотелот располага со интернет-клуб, фитнес центар, маса за билијард и детско игралиште, каде што вашите деца ќе можат да се забавуваат и да најдат многу нови пријатели.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 5.99 години се сместува бесплатно. 
 • Дете од 6 до 12 години доплаќа 8 € на ден.
 • Паркинг - 4 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 26 април до 14 јуни 2022 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 892/21 35 37; или на е-пошта: [email protected].
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 892/21 35 37; или на е-пошта: [email protected].
 • И потврда за резервација по купување на ваучер со диктирање на ваучерният код.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Aphrodite Beach ***, Несебар

Hotel Aphrodite Beach***
Гр. Несебaр, Р. Бугарија
Ул. Перла №17 Јужна плажа
Моб: +359 ******
E-mail: [email protected] 
Website: aphrodite-bg.com/

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер
Hotel Aphrodite Beach***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.04.2022 до 14.06.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.