На Црно море во Несебар - Акротирија Бич

Еднодневен пакет во Апартмански комплекс Акротирија Бич, НесебарАпартманскиот комплекс Акротирија се наоѓа помеѓу Равда и Несебар. Се наоѓа во прекрасен залив на брегот на Црно море на околу 1,5 километри од Несебар и Сончев брег, овој комплекс ќе ви понуди тивок и мирен летен одмор. Уживајте во величествениот поглед на морето што ќе го понуди нашето сместување. Посетете ги чистите плажи на само 10 метри од комплексот, почувствувајте го мирно и пријатно опкружување на тивкиот залив. Изберете го Вашето студио,  апартман или семејна соба и доживејте го задоволството да испиете кафе или пијалок восхитувајќи се на огромната морска шир која се открива се пред Вас. Во близина на комплексот постојат многу ресторани и супермаркети.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(важи за сместување од 10 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Користење на надворешен базен со детски сектор
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(важи за сместување од 
16 јуни до 06 јули и од 27 август до 09 септември) 

 • Едно ноќевање во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Користење на надворешен базен со детски сектор
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
В
аучерот е за едно лице и вклучува:
(важи за сместување од 07 јули до 26 август)

 • Едно ноќевање во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Користење на надворешен базен со детски сектор
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

* Максимално сместување во студио: 3 возрасни
* Максимално сместување во апартман: 3 возрасни + 1 дете
* Максимално сместување во семејна соба: 4 возрасни + 1 дете

Општи информации за комплексот:
Комплексот располага со 24 студиа, 10 апартмани со една спална и 10 семејни соби.

Студио:
Студиата се со површина од 35 метри квадратни. Располагаат со кујнски катче, фрижидер, купатило со туш кабина, индивидуален клима уред, LED TV, кабловска телевизија, тераса со мебел, сушилник за облека. Сите студиа имаат поглед кон Црно море.

Апартман:
Апартманите имаат површина од 65 квадратни метри. располагаат со една спална, индивидуален клима уред (два клима уреди), дневна соба со софа, канапе и трпезариска маса, опремено кујнско катче, машина за перење, фрижидер, купатило со туш кабина, LED TV, кабловска телевизија, тераса со мебел, сушилник за облека. Сите апартмани имаат поглед кон Црно море.

Семејна соба:
Семејните соби се со површина од 55 квадратни метри. Располагаат со 2 одделни спални коишто ги сврзува врата помеѓу нив, два одделни купатила со бања, кујнско катче, индивидуален клима  (два клима уреди), фрижидер, LED TV, кабловска телевизија, тераса со мебел, сушилник за облека. Сите семејства соби имаат поглед кон Црно море.

Дополнителни информации:

 • 24-часовна рецепција во Шато Дел Марина
 • Пријавување од 14:00, нашуштање на просториите до 12:00.
 • Интернет - бесплатно
 • Паркинг - бесплатно
 • Домашни миленици - не се дозволени

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 11.99 год. се сместува бесплатно.
 • За дете над 12 год. возраст се доплаќа 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација : 0877 777 760 или e-mail: [email protected].
 •   По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате кодот  на ваучерот преку телефон: +359 877/777 760 или преку e-mail: [email protected].
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Акротирија Бич

Комплекс Акротирија Бич
Гр. Несебар
Tел: 
******
E-mail: [email protected]


ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од нашиот партнер - Апартмански комплекс Акротирија Бич, Несебар

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.06.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.