На Црно море во Сончев брег - Резиденција Бумеранг

Еднодневен пакет со појадок за целото семејство во студио или апартман во Резиденција БумерангРезиденција Бумеранг е идеално место за удобен одмор во најпопуларното бугарско одморалиште Сончев Брег. Комплексот е модерна современа зграда, ги има сите потребни услови за Вашиот удобен и комфоренодмор со семејството или пак во пријатно пријателско друштво.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4582 денари (74 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца или за тројца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Два појадоци
 • Интернет
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6573 денари (106 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во едноспален апартман
 • Два појадоци
 • Интернет
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9828 денари (159 €)
ВИП ваучерот е за до ПЕТ лица и вклучува:

 • Две ноќевања во голем едноспален апартман
 • Два појадоци
 • Интернет
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6857 денари (111 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца или за тројца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Три појадоци
 • Интернет
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9828 денари (159 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во едноспален апартман
 • Три појадоци
 • Интернет
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 14726 денари (239 €)
ВИП ваучерот е за до ПЕТ лица и вклучува:

 • Три ноќевања во голем едноспален апартман
 • Три појадоци
 • Интернет
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплексот располага со два надворешни базени, со детска секција на едниот од нив, вкупната должина на кои е 68 м .; двор со широки тревници, скара; игралиште каде најмладите гости можат непречено да играат во текот на целиот ден; обезбеден паркинг и деноноќно осигурување на целиот комплекс.

Апартманите се модерно опремени и имаат самостојна спална, дневна соба со трпезарија и софа на растегнување, целосно нова опремена кујна, тераса со надворешен мебел, бања со туш кабина, клима, кабловска HD TV. Можноста за сместување во апартманите е до максимум четири луѓе.

Карактеристики во апартманите: спална, дневна соба со софа на растегнување, трпезарија, комплетно опремена кујна - рингла, микробранова, електричен бокал за вода, фрижидер, машина за перење во некои од апартманите, клима уред со индивидуален контрола, кабловска, сателитска телевизија, бања со туш кабина, балкон, интернет.
Комплексот се наоѓа во елитниот Регион запад во Сончев Брег, од страна на одморалиштето Св. Влас, на само 300 метри од плажите на Црно море и крајбрежната улица.
Во рамките на 200 метри од зградата има продавници за намирници, а на 50 метри има ресторан, центарот на одморалиштето е на 1,8 километри. Аквапаркот и Трговскиот центар Ројал Бич се на 10 минути пешачење од комплексот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 7.99 год. на дополнително легло се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 8 до 12.99 год. се доплаќа 7 € на вечер.
 • Валидност на ваучер: од 08 јуни до 10 јули 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 876 67 61 95
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 876 67 61 95
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Резиденција Бумеранг

к.к Сончев брег
Тел: +359 
******
е-mail: [email protected]
Facebook: Boomerang-Residence

ВИП Понудата за лето 2020 е обезбедена од Резиденција  Бумеранг, Сончев брег

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.06.2020 до 31.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.