Летување на Црно море во Равда - Куќа за гости Сијание

Еднодневен пакет во двокреветна соба во Куќа за гости Сијание, РавдаКуќа за гости Сијание се наоѓа во туристичкото гратче Равда, на тивко и мирно место во близина на центарот и на 350 метри од плажите на Црно море. Семеен хотел Сијание Равда работи во текот на целата година и ќе ви понуди се што е потребно за еден прекрасен одмор. Аквапаркот се наоѓа на 550 метри од хотелот до него има бесплатен превоз од центарот на Равда.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 569 денари (9 €)
Понудата е за еден човек и вклучува:
Понудата важи за сместување
 од 01 до 30 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Паркинг
 • Wi Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 679 денари (11 €)
Понудата е за еден човек и вклучува:
Понудата важи за сместување од 
01 јули до 31 август

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Паркинг
 • Wi Fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Куќа за гости Сијание располага со 14 двокреветни соби, 4 двојни (за 2 +1 луѓе) соби и 2 студиа (со две тераси). Сите се стилски и модерно опремени и располагаат со купатило, кабелска телевизија со LCD телевизори, климатизација, бесплатен интернет, фрижидер и сопствени тераси. Од дел од собите се гледа морето. Се наоѓа на тивко и мирно место во близина на центарот на Равда, на околу 350 метри од морето и плажите.

Равда е пријатна и атрактивна туристичка дестинација, лоцирана на брегот на Црното Море. Во близина на неа се наоѓаат два од најпосетените морски одморалишта - Сончев Брег – 5 км и националниот споменик на културата Несебар - 2км. Равда се наоѓа на 27 км се наоѓа Бургас.
Равда за своите гости нуди бројни можности за практикување на различни видови водни спортови како винд сурфинг, скијање на вода, прошетки со јахти, педалинки, морски риболов и др.
Во туристички населба базите за одмор се претежно приватно сместување и мали семејни хотели. Гратчето располага со бројни ресторани, таверни, локали и дискотеки. Постојан автобуски превоз обезбедува врска со блиските летувалишта во регионот:

- за Бургас на секои 30 мин.
- за Сончев брег и Несебар на 10 мин.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 3 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 3 до 12 години се доплаќа 50% од вредноста на возрасен.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Домашни миленици не се прифаќаат.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 878/64 18 50.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Сијание

Гр. Равда
ул. Изгрев № 9
Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: www.sianie-ravda.com

ВИП Понуди за летување на Црно море 2020 од Куќа за гости Сијание, Равда

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.