Летување во Сончев брег - Бутиков хотел Amara Sugar

Еднодневен пакет со појадок во двокреветнана соба, студио или апартман во хотел Amara Sugar, Сончев брегAmara Sugar е нов бутик хотел во Сончев Брег, изграден и декориран во модерни и стилски бои и архитектура. Личниот став и гостопримството се приоритет на нашиот тим.
Хотелот се наоѓа близу до омилените клучни локации, како што се плажата и CACAO BEACH CLUB и е на неколку минути растојание од центарот на одморалиштето.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3697 денари (60 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување просторија и вклучува:
(важи за сместување од 15 до 25 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба (2 + 1)
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4266 денари (69 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување просторија и вклучува:
(важи за сместување од 15 до 25 јуни)

 • Едно ноќевање во студио (2 + 1)
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5119 денари (83 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување просторија и вклучува:
(важи за сместување од 15 до 25 јуни)

 • Едно ноќевање во апартман (4)
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4266 денари (69 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување просторија и вклучува:
(важи за сместување од 26 јуни до 25 јули)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба (2 + 1)
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4835 денари (78 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување просторија и вклучува:

(важи за сместување од 26 јуни до 25 јули)

 • Едно ноќевање во студио (2 + 1)
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5688 денари (92 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување просторија и вклучува:

(важи за сместување од 26 јуни до 25 јули)

 • Едно ноќевање во апартман (4)
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

Нашиот ресторан е место каде секој може да ужива во кулинарски искушенија на модерната европска кујна. Сè е подготвено од нашиот готвач со чисти и природни производи избрани со големо внимание и прецизност.
Нашите гости можат да уживаат во избор на квалитетни увезени пијалоци во нашиот лоби бар.
Хотелот има надворешен базен и прекрасна градина, кои се омилено место за одмор на нашите гости.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дополнителните кревети предвидени во капацитетот на секоја соба се бесплатни.
 • Хотелот прифаќа домашни миленичиња бесплатно.
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 25 јули 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 879/00 11 28.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 879/00 11 28.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутиков хотел Amara Sugar

Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
email: 
[email protected]ail.com
Facebook: Amara Sugar Hotel

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Amara Sugar

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2021 до 25.07.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.