All inclusive на Црно море во Свети Влас - Хотел Тропикс, Свети Влас

Еднодневен, тридневен, петдневен и седумдневен пакет на база All inclusive во Хотел Тропикс, Свети ВласХотел Тропикс се наоѓа во мирна област во туристичкиот град Свети Влас, на 80 метри од плажите на Црно море  и 900 метри од центарот на одморалиштето. Има надворешен базен и џакузи, детски базен и детско игралиште. Хотел Тропикс е префериран хотел за одмор, кој нуди спокојство и целосна релаксација далеку од вревата.

За периодот од 01 до 16 јуни:

1. Еднодневен All inclusive пакет: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
2. Тридневен All inclusive пакет: ВИП цена: 5119 денари (83 €)
3. Петдневен All inclusive пакет: ВИП цена: 8216 денари (133 €)
4. Седумдневен All inclusive пакет: ВИП цена: 11060 денари (179 €)

За периодот од 17 до 30 јуни:

5.Еднодневен All inclusive пакет: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
6. Тридневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 6067 денари (98 €)
7. Петдневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 9796 денари (159  €)
8. Седумдневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 13272 денари (215 €)

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двојно или тројно сместување и вклучува и вклучува:

 • Едно, три, пет или седум ноќевања во двокреветна или трокреветна соба (во зависност од избраниот пакет)
 • Оброци базирани на All Inclusive
 • Надворешен базен со чадори и лежалки
 • Детски базен и игралиште
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ
 • * Паркинг - до пополнување на слободните места!

* Оброците се на шведска маса или на сет мени / All Inclusive пакетот вклучува:
• Појадок (08:00 - 10:00 часот);
• Ручек (12:00 - 14:00 часот);
• Попладневна ужина(15:30 - 17:00 часот);
• Вечера (18:30 - 21:00 часот);
• Алкохолни пијалоци (10:00 - 22:00 часот) - увозни алкохолни пијалоци, само за средна и висока сезона /17.06-10.09/;
!!! Сладолед за време на попладневниот појадок!

Хотелот располага со 50 модерни двокреветни и трокреветни соби. Собите се опремени со клима, телефон, ТВ, фрижидер, безжичен интернет, сеф, бања со туш и тоалет, балкон.
Хотелот располага со главен ресторан, надворешен базен со џакузи, детски базен, детско игралиште, паркинг и бесплатен Wi-Fi.
Двокреветна соба - два основни кревети + еден дополнителен;
Трокреветна соба - три основни кревети + еден дополнителен;

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двокреветно сместување во двокреветна соба или трокреветно сместување во трокреветна соба.
 • За прво дете од 0 до 7,99 години сместувањето е бесплатно на дополнително легло.
 • За дете од 8 до 12,99 години на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 5 € на ден на рецепција во хотелот.
 • Дете над 13 години или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 80% од вредноста на редовниот кревет.
 • За еднокреветно сместување во ниска и средна сезона се плаќа 50% од вредноста на вториот кревет во двокреветна соба, а во високата сезона се доплаќа 100%.
 • Доплатите за четврто лице (возрасен или дете) е како за дополнителен кревет во двокреветна соба.
 • За сместување во трокреветна соба се купуваат три ваучери.
 • Домашни миленици НЕ се дозволени во хотелот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2022 година.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни датуми на телефон: +359 879 413 513
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 879/41 35 13.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Тропикс, Свети Влас

Хотел Тропикс 3*
Тел.: +359 
******
E-mail: suncitybulgaria@gmail.com
Website: hotelsuncitybg.com

ВИП Понудата за црно  море 2022 е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Тропикс, Свети Влас!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.06.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.