Летување на Црно море во Сончев брег - Хотел Палма, Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Палма, Сончев брегХотел Палма се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег и пречекува гости од јуни 2005 година. Во близина на хотелот има банка, поликлиника, аптека и автобуска станица за античкиот архитектонски град Несебар, одморалиштето село Свети Влас и одморалиштето Елените. Се наоѓа во близина на центарот и на 200 метри од плажите, за вас во хотелот создадовме идеални услови за целосен и незаборавен одмор на Црно море!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1027 денари (16 €)
Важи за престој помеѓу 23 мај и 14 јуни и 10 до 30 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалки и чадори покрај базенот
 • Детско катче
 • Бадминтон и пинг-понг
 • Фитнес
 • Безжичен интернет пристап
 • Паркинг (до исцрпување на местата)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1659 денари (27 €)
Важи за престој помеѓу 15 до 30 јуни и од 29 август до 09  септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалки и чадори покрај базенот
 • Детско катче
 • Бадминтон и пинг-понг
 • Фитнес
 • Безжичен интернет пристап
 • Паркинг (до исцрпување на местата)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2165 денари (35 €)
Важи за престој помеѓу 01 јули до 28 август
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалки и чадори покрај базенот
 • Детско катче
 • Бадминтон и пинг-понг
 • Фитнес
 • Безжичен интернет пристап
 • Паркинг (до исцрпување на местата)

Нудиме 78 соби / 50 двокреветни, 20 трокреветни и 8 апартмани со удобен ресторан со пространа летна тераса, коктел бар, надворешен базен, детско игралиште, детски базен и паркинг, обезбедување и видео надзор.
Има 8 двокреветни соби, 27 луксузни двокреветни и 2 апартмани. Двојните делукс соби се пространи со софа кревет кој може да се користи како дополнителен кревет, погоден за семејство со две деца. Собите во хотелот се комфорни, модерно опремени и елегантно, имаме обезбедено клима, мини бар, кабловска телевизија, бања, тоалет и тераса.
Место за одмор и релаксација е надворешниот базен, каде што обезбедивме бесплатни чадори и лежалки, за нашите најмали гости има посебен - детски базен и игралиште. Утринското кафе можете да го испиете во нашиот бар, каде што ќе ви понудиме и егзотични коктели, свежи сокови и разни освежителни пијалоци, а навечер ќе се сретнете со пријателите на добар пијалок.
Повелете во удобниот ресторан, нудиме појадок на шведска маса, специјалитети, јадења од бугарската традиционална и европска кујна, алкохолни и безалкохолни пијалоци.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице за двојно сместување.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно. Детско креветче - 2 € дневно.
 • Двајца возрасни + дете до 11,99 години - детето е бесплатно.
 • За второ дете на возраст од 2 - 12 години 50% од вредноста на ваучерот се доплаќа на рецепција, според избраната опција.
 • Трет возрасен, сместен на дополнително легло, плаќа 70% од вредноста на ваучерот на рецепција, по одбраната опција.
 • Еден возрасен + едно дете до 12 години. - се купува 1 ваучер и се доплаќа 50% од вредноста на рецепција.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот, а собите се ослободуваат до 12:00 часот.
 • Домашни миленици се дозволени бесплатно во хотелот, а клиентите можат да се сместат на првиот кат, во близина на градината, доколку е можно.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 23 мај до 30 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот, пред купување на ваучер, на телефон: +359 87/233 320.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Палма, Сончев брег

Хотел Палма, Р. Бугарија
Сончев брег
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.palmabg.comВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од Хотел Палма, Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 23.05.2022 до 30.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.