All Inclusive во Сончев брег - Хотел Heaven Сончев брег

Пакети на база Ultra All Inclusive во Хотел Heaven****, Сончев брегХотелот „Heaven“ со четири ѕвездиѝки е новиот скапоцен камен во ланецот хотели Астери. Сместен е на првата линија, веднаш до плажата и на околу 400 метри од центарот на Сончев Брег.
Хотелот нуди 77 луксузно опремени соби и апартмани (со една, две и три спални), од кои повеќето имаат директен поглед на море. Сите соби се пространи, со големи бањи и модерен мебел. Сите соби имаат балкони, клима уред, ЛЕД ТВ и купатило со туш. Во 2019 година хотелот беше реновиран.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
Важи за сместување од 17 до 30 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база Ultra All Inclusive 
 • Надворешен базен со лежалки и чадори за сонце
 • Детска секција во надворешниот базен
 • Бар со базен со алкохолни и безалкохолни пијалоци
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Забавни игри на рецепција / карти, шах, табла и други /

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2528 денари (41 €)
Важи за сместување од 17 до 30 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Исхрана на база Ultra All Inclusive
 • Надворешен базен со лежалки и чадори за сонце
 • Детска секција во надворешниот базен
 • Бар со базен со алкохолни и безалкохолни пијалоци
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Забавни игри на рецепција / карти, шах, табла и други /

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3413 денари (55 €)
Важи за сместување од 
18 јуни до 08 јули
и од 30 август до 06 септември

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база Ultra All Inclusive
 • Надворешен базен со лежалки и чадори за сонце
 • Детска секција во надворешниот базен
 • Бар со базен со алкохолни и безалкохолни пијалоци
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Забавни игри на рецепција / карти, шах, табла и други /

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3887 денари (63 €)
Важи за сместување од 18 јуни до 08 јули
и од 30 август до 06 септември

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Исхрана на база Ultra All Inclusive
 • Надворешен базен со лежалки и чадори за сонце
 • Детска секција во надворешниот базен
 • Бар со базен со алкохолни и безалкохолни пијалоци
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Забавни игри на рецепција / карти, шах, табла и други /

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4361 денари (70 €)
Важи за сместување од 09 јули
до 22 август

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база Ultra All Inclusive
 • Надворешен базен со лежалки и чадори за сонце
 • Детска секција во надворешниот базен
 • Бар со базен со алкохолни и безалкохолни пијалоци
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Забавни игри на рецепција / карти, шах, табла и други /

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4835 денари (78 €)
Важи за сместување од 09 јули
до 22 август

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Исхрана на база Ultra All Inclusive
 • Надворешен базен со лежалки и чадори за сонце
 • Детска секција во надворешниот базен
 • Бар со базен со алкохолни и безалкохолни пијалоци
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Забавни игри на рецепција / карти, шах, табла и други /

Хотелот Хевн нуди Ultra All inclusive исхрана. На располагање на гостите се главниот ресторан „Зорбас“, кој се наоѓа веднаш на плажа и нуди разновидно мени за вклучена храна со свежи и исклучително разновидни производи. Тематските вечери подготвени од тим професионални готвачи предизвикуваат вистински кулинарски емоции за гостите. Главниот ресторан е во согласност со погледот кон морето и е ориентиран кон медитеранска кујна и пијалоци. Лоби барот во хотелот има широк спектар на увезени пијалоци, ужинки, пица, сендвичи, десерти. За сите љубители на спортски настани и фудбалски натпревари има огромен видео бим за гледање интересни спортски настани. Базенот со бар The Sun подготвува за гостите на хотелот свежи и шарени коктели, пиво, вино, бугарски и увезен алкохол, безалкохолни и топли пијалоци без ограничувања. Исто така, постои широк избор на деликатеси од месо подготвени на скара на отворено во барот, а нивната консумација е вклучена во ултра all inclusive пакетот. Надворешниот базен има многу палми и зелени површини, што го прави многу пријатно место за одмор и релаксација. Лежалки и чадори за сонце околу базенот се вклучени во ултра all inclusive пакетот и се наменети само за гости во хотелот. Базенот има посебна поплитка делница за деца до 12 години, каде што можат да се забавуваат и да играат на спокојство. Хотелот Heaven има своја плажа со чадори и левалки. Тие се наменети само за гостите нахотелот, за нивна удобност и комфор и се вклучени во ултра all inclusive цената. Постојат забавни игри, туристички информации и многу повеќе на рецепцијата на хотелот. Бесплатен брз Wi-Fi е достапен низ хотелот. Хотелот има дневна анимација за забава за деца. Професионалните аниматори нудат различни спортски анимации, детско диско. Детскиот клуб работи со деца од 4  до 12 години и се наоѓа во близина на ресторанот за погодност на нивните родители. На неколку метри од хотелот има забавен парк со панорамско тркало, воз, колички и повеќе. Свети Влас е оддалечен само 3 км, а градот Несебар е оддалечен 6 км. Автобуската станица е на 150 метри од хотелот, и на 100 метри има казино.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместување.
 • Првото дете од 01,99 до 12,99 години, сместено на дополнително легло во еднособен апартман се сместува бесплатно.
 • Второто дете од 01,99 до 12,99 години, сместено на дополнително легло во еднособен апартман се доплаќа 50% од цената на ваучерот.
 • За дете над 13 години или трет возрасен, сместен дополнителен кревет во еднособен апартман се доплаќа 70% од цената на ваучерот.
 • Паркинг - 8 € дневно.
 • Откажување или промена на резервацијата е можно до 7 дена пред датумот на сместување.
 • По овој период, износите на резервацијата не се враќаат и ваучерот се сметаат како искористени.
 • Пристигнатите гости не можат да го вратат ваучерот и да го користат за други датуми.
 • Домашните миленици не се дозволени во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 18 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред да купите ваучер на тел: +359 884 300 399.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Heaven Сончев брег

Хотел Heaven
Сончев брег
Тел: +******- ској работен ден од 09:00 до 17:00 ч.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Heaven 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.06.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.