Летување на Црно море во Свети Влас - Апартмански комплекс Олимп

Еднодневен пакет в студио во Апартмански комплекс Олимп, Свети ВласКарактеристичниот стил на „Стара бугарска куќа“ е очигледен во секој детал од комплексот. Зрачејќи со топлина и шарм, сите соби во комплексот Олимп имаат удобни соби и балкони. Ориентиран кон сонцето и морето, комплексот за одмор нуди сончеви соби со извонреден поглед од секоја соба или апартман.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 758 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(Важи за периодот од 01 до 14 јуни и од 11 до 20 септември)

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Користење на отворен базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1043 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(Важи за периодот од 15 до 30 јуни и од 28 август до 10 септември)

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Користење на отворен базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДЕН ДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1264 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(Важи за периодот од 1 јули и 27 август)

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Користење на отворен базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

Еден ваучер е за едно лице сместено во:
- студио, со сместени две лица
- Еднособен апартман за сместување на три лица

* Комплексот нуди паркинг на отворено со ограничен број паркинг места и подземен платен паркинг - 10 € на ден.

Комплексот Олимп се состои од две згради во форма на буквата Г, на по седум ката, кои формираат пријатен затворен простор со базен и зеленило. Зградите имаат заедничка инфраструктура и удобности кои можат да се користат.
Сите соби во комплексот имаат:
кујна, прибор и садови, софи, клима уред, ТВ со рамен екран со 150 кабелски канали и микробранова печка.

Зградата 1 има датум за пуштање во употреба од јуни 2014 година и нуди 86 апартмани, паркинг места и соби за складирање.
Зградата 2 беше пуштена во употреба во јуни 2013 година и нуди вкупно 103 станови поделени во два сектора.

Погледот од комплексот е кон морето и планината, како и кон летувалиштето Свети Влас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместување во студио или за тројно сместување во апартман.
 • Во случај на исцрпена достапност на студија има можност за сместување во апартман со доплата на рецепција 10 € на ден
 • Деца до 1,99 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 2 до 11,99 години се доплаќа 8  на ден.
 • За деца од 12 до 17,99 години се доплаќа 10  на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 20 септември 2022 година.
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни термини на телефон: +359 885/05 8888.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 885/05 8888.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс Олимп

с. Свети Влас, Р. Бугарија
Тел: +359 ******,  +359 ******
E-mail: [email protected]


ВИП Понудата за Црно море 2022 е предоставена от Апартмански комплекс Олимп, Свети Влас

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 20.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.