All inclusive летување во Сончев брег - Хотел Колосеум 4*

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег (од 01 до 19 јуни и од 05 до 20 септември)

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег (од 20 јуни до 03 јули и од 22 август до 04 септември)

Цена: 2623 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег (од 04 јули до 21 август)

Цена: 3160 ден.
Купете
Валидност 01.06.2022 - 20.09.2022
Цена на човек/ден 2212 - 3160 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 12,99 години со двајца возрасни - Бесплатно!
 • Дете на редовен кревет- плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Второ дете на дополнителенкревет - плаќа 50% од цената за возрасен.
 • При сместување на еден  возрасен со две или три деца - за сите деца се плаќа 50%.
 •  Возрасен на дополнителен кревет - 20% попуст
 • Детско креветче - бесплатно, со претходна нарачка.
 • Хотелот НЕ прифаќа домашни миленичиња!
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пријавувањето е после 14:00 часот, одјавувањето е до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 20 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 890/45 12 00.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.
8240 Сончев брег
Тел.: +359 887/ 451 200
Тел.: +359 
554/ 22 236
Е-mail: [email protected]
Website: www.colosseum-sunnybeach.eu
 
ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Колосеум, Сончев брег!

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег (од 01 до 19 јуни и од 05 до 20 септември)

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег (од 20 јуни до 03 јули и од 22 август до 04 септември)

Цена: 2623 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег (од 04 јули до 21 август)

Цена: 3160 ден.
Купете
Валидност 01.06.2022 - 20.09.2022
Цена на човек/ден 2212 - 3160 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 12,99 години со двајца возрасни - Бесплатно!
 • Дете на редовен кревет- плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Второ дете на дополнителенкревет - плаќа 50% од цената за возрасен.
 • При сместување на еден  возрасен со две или три деца - за сите деца се плаќа 50%.
 •  Возрасен на дополнителен кревет - 20% попуст
 • Детско креветче - бесплатно, со претходна нарачка.
 • Хотелот НЕ прифаќа домашни миленичиња!
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пријавувањето е после 14:00 часот, одјавувањето е до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 20 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 890/45 12 00.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.
8240 Сончев брег
Тел.: +359 887/ 451 200
Тел.: +359 
554/ 22 236
Е-mail: [email protected]
Website: www.colosseum-sunnybeach.eu
 
ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Колосеум, Сончев брег!

Хотел Колосеум 4 * се наоѓа во центарот на Сончев Брег, во близина на плажите на Црно море. На своите гости им нуди комфор, удобност, софистицирана атмосфера и услови за спорт и забава.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(Важи за сместување во периодот од 
01 до 19 јуни и од 05 до 20 септември)

 • Еднo ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база Аll inclusive
 • Надворешен базен со детски сектор, чадори и лежалки
 • Користење на СПА центар со зона за релаксација (руска сауна, финска сауна, амам)
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Бесплатен сеф на рецепција
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2623 денари (42 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(Важи за сместување во периодот од 
20 јуни до 03 јули и од 22 август до 04 септември)

 • Еднo ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база Аll inclusive
 • Надворешен базен со детски сектор, чадори и лежалки
 • Користење на СПА центар со зона за релаксација (руска сауна, финска сауна, амам)
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Бесплатен сеф на рецепција
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3160 денари (51 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(Важи за сместување во периодот од 04 јули до 21 август)

 • Еднo ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база Аll inclusive
 • Надворешен базен со детски сектор, чадори и лежалки
 • Користење на СПА центар со зона за релаксација (руска сауна, финска сауна, амам)
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Бесплатен сеф на рецепција
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

* Собите се погодни за сместување на три лица максимум / 2 + 1 /, а апартмани за 5 лица / 4 + 1 /.

Имаме - 6 пространи апартмани и 146 удобни двокреветни соби.

Секоја соба има - локален клима уред, телефон, кабловска телевизија, пристап до Интернет, мини бар, модерна бања со туш, фен, тераса со прекрасен поглед на море или парк.
Нашите гости имаат на располагање - елегантен ресторан „Цезар“, стилски лоби бар, надворешен бар, снек-бар, паркинг, три лифта, конференциска сала за до 150 гости, надворешен базен, чадори и лежалки, фитнес, СПА релаксација (руска сауна, финска сауна, амам).
За олеснување на гостите има - рецепција, сеф, менувачница.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 12,99 години со двајца возрасни - Бесплатно!
 • Дете на редовен кревет- плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Второ дете на дополнителенкревет - плаќа 50% од цената за возрасен.
 • При сместување на еден  возрасен со две или три деца - за сите деца се плаќа 50%.
 •  Возрасен на дополнителен кревет - 20% попуст
 • Детско креветче - бесплатно, со претходна нарачка.
 • Хотелот НЕ прифаќа домашни миленичиња!
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пријавувањето е после 14:00 часот, одјавувањето е до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 20 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 890/45 12 00.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Колосеум 4*

8240 Сончев брег
Тел.: +359 887/ 451 200
Тел.: +359 
554/ 22 236
Е-mail: [email protected]
Website: www.colosseum-sunnybeach.eu
 
ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Колосеум, Сончев брег!
Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 20.09.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.