All inclusive летување во Сончев брег - Хотел Колосеум 4*

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брегХотел Колосеум 4 * се наоѓа во центарот на Сончев Брег, во близина на плажите на Црно море. На своите гости им нуди комфор, удобност, софистицирана атмосфера и услови за спорт и забава.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(Важи за сместување во периодот од 
01 до 19 јуни и од 05 до 20 септември)

 • Еднo ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база Аll inclusive
 • Надворешен базен со детски сектор, чадори и лежалки
 • Користење на СПА центар со зона за релаксација (руска сауна, финска сауна, амам)
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Бесплатен сеф на рецепција
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2623 денари (42 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(Важи за сместување во периодот од 
20 јуни до 03 јули и од 22 август до 04 септември)

 • Еднo ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база Аll inclusive
 • Надворешен базен со детски сектор, чадори и лежалки
 • Користење на СПА центар со зона за релаксација (руска сауна, финска сауна, амам)
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Бесплатен сеф на рецепција
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3160 денари (51 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(Важи за сместување во периодот од 04 јули до 21 август)

 • Еднo ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база Аll inclusive
 • Надворешен базен со детски сектор, чадори и лежалки
 • Користење на СПА центар со зона за релаксација (руска сауна, финска сауна, амам)
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Бесплатен сеф на рецепција
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

* Собите се погодни за сместување на три лица максимум / 2 + 1 /, а апартмани за 5 лица / 4 + 1 /.

Имаме - 6 пространи апартмани и 146 удобни двокреветни соби.

Секоја соба има - локален клима уред, телефон, кабловска телевизија, пристап до Интернет, мини бар, модерна бања со туш, фен, тераса со прекрасен поглед на море или парк.
Нашите гости имаат на располагање - елегантен ресторан „Цезар“, стилски лоби бар, надворешен бар, снек-бар, паркинг, три лифта, конференциска сала за до 150 гости, надворешен базен, чадори и лежалки, фитнес, СПА релаксација (руска сауна, финска сауна, амам).
За олеснување на гостите има - рецепција, сеф, менувачница.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 12,99 години со двајца возрасни - Бесплатно!
 • Дете на редовен кревет- плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Второ дете на дополнителенкревет - плаќа 50% од цената за возрасен.
 • При сместување на еден  возрасен со две или три деца - за сите деца се плаќа 50%.
 •  Возрасен на дополнителен кревет - 20% попуст
 • Детско креветче - бесплатно, со претходна нарачка.
 • Хотелот НЕ прифаќа домашни миленичиња!
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пријавувањето е после 14:00 часот, одјавувањето е до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 20 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 890/45 12 00.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Колосеум 4*

8240 Сончев брег
Тел.: +359 ******
Тел.: +359 
******
Е-mail: [email protected]
Website: www.colosseum-sunnybeach.eu
 
ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Колосеум, Сончев брег!
Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 20.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.