Семеен одмор на Црно море во Приморско - Комплекс ММ

Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско

Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско (од 01 до 30 јуни)

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско (од 01 до 15 јули и од 26 август до 30 септтември)

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско (од 16 јули до 25 август)

Цена: 2844 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 547.63 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/62 85 63.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Зора №7
Тел: +359 889/ 62 85 63
E-mail: feelg@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Комплекс ММ, Приморско

Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско (од 01 до 30 јуни)

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско (од 01 до 15 јули и од 26 август до 30 септтември)

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет за до три лица во студио во Комплекс ММ, Приморско (од 16 јули до 25 август)

Цена: 2844 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 547.63 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/62 85 63.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Зора №7
Тел: +359 889/ 62 85 63
E-mail: feelg@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Комплекс ММ, Приморско

Комплекс ММ се наоѓа во Приморско, на 300 метри од центарот на градот и на 500 метри од плажите на Црното море. Хотелот располага со отворена зона со базен и хидромасажна када, како и со кафе бар, бесплатни лежалки и чадори. Нуди бесплатен пристап до Wi-Fi интернет.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1580 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во студио
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 15 јули и од 26 август до 30 септтември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2844денари (36 €)
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

(важи за сместување од 16 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање во студио
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

*Студиото располага со самостоен санитарен јазол, тераса, кујнски бокс, спална и двоен кауч на растегнување. Максималният капацитет на едно студио е до 4 возрасни. Доплата за сместување на 4-ти човек - 5 € на ден.

Главната автобуска станица е на 150 метри од комплекс ММ. Аквапаркот Приморско е на 5 минути пешачење.

Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на врвовите на планината Странџа, кои се спуштаат кон црноморскиот брег. Градот се наоѓа на околу 50 км јужно од градот Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/62 85 63.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс ММ

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Зора №7
Тел: +359 889/ 62 85 63
E-mail: feelg@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Комплекс ММ, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.