Летување на Црно море во Приморско - Хотел Левел

Еднодневен пакет со појадок во хотел Левел, Приморско

Еднодневен пакет со појадок во хотел Левел, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во хотел Левел, Приморско (Еднодневен пакет со појадок во хотел Левел, Приморско (од 02 јули до 01 септември)

Цена: 632 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во хотел Левел, Приморско (од 02 јули до 01 септември)

Цена: 948 ден.
Купете
Валидност 14.06.2020 - 01.09.2020
Цена на човек/ден 632 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 4 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек при сместени двајца возрасни при минимум три ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно (без исхрана).
 • Деца од 6 до 11.99 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Деца над 12 години или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 01 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/48 09 17.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. "Лотос" 3
Тел: +359 896/ 48 09 17 
Email: hotelmiragebg@yahoo.com
Website: www.level-hotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од хотел Левел, гр. Приморско!

Еднодневен пакет со појадок во хотел Левел, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во хотел Левел, Приморско (Еднодневен пакет со појадок во хотел Левел, Приморско (од 02 јули до 01 септември)

Цена: 632 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во хотел Левел, Приморско (од 02 јули до 01 септември)

Цена: 948 ден.
Купете
Валидност 14.06.2020 - 01.09.2020
Цена на човек/ден 632 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 4 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек при сместени двајца возрасни при минимум три ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно (без исхрана).
 • Деца од 6 до 11.99 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Деца над 12 години или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 01 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/48 09 17.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. "Лотос" 3
Тел: +359 896/ 48 09 17 
Email: hotelmiragebg@yahoo.com
Website: www.level-hotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од хотел Левел, гр. Приморско!

Хотел Левел во градот Приморско се наоѓа на 200 метри, во непосредна близина на северниата плажа на градот, во месноста позната како "Перла".
Вашето незаборавно лето во хотел Левел во Приморско ќе биде комбинација како со неверојатното крајбрежје, убавите плажи, синото море и топлото сонце, исто така и со добрата услуга и совршените услови во хотелот.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 632 денари (10 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јуни до 01 јули)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Користење на базен и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 02 јули до 01 септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Користење на базен и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Сите соби и апартмани на хотелот Левел се опремени со клима уред, фрижидер, TV, телефон, бања со туш кабина, фен, сопствен балкон и поседуваат секакви удобности за Вашиот незаборавен одмор на Црно море во Приморско. Во хотел Левел Приморско можете да се забавувате како што никаде на друго место, додека децата Ви лудувамат во детското катче, или на базенот во хотелот. Хотелот располага со сала за билјард, маса за пинг понг, фитнес сала, како и со велосипеди за изнајмување.
Лоби барот во хотел 'Левел "е на располагање на сите туристи, тука тие можат да го поминуваат слободното време. Гостите на хотелот можат во секое време да уживаат во разновидно мени од пијалаци во пријатна атмосфера.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек при сместени двајца возрасни при минимум три ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно (без исхрана).
 • Деца од 6 до 11.99 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Деца над 12 години или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 01 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/48 09 17.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Левел

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. "Лотос" 3
Тел: +359 896/ 48 09 17 
Email: hotelmiragebg@yahoo.com
Website: www.level-hotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од хотел Левел, гр. Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.06.2020 до 01.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.