Летен одмор на Црно море во Приморско - Клуб хотел Дјун

Еднодневен пакет со појадок за целата летна сезона во Клуб хотел Дјун, Приморско!

Еднодневен пакет со појадок за целата летна сезона во Клуб хотел Дјун, Приморско!

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско ( 20 јуни до 11 јули)

Цена: 379 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско (12 јули до 24 август)

Цена: 1138 ден.
Купете
Валидност 19.06.2020 - 24.08.2020
Цена на човек/ден 379.2 - 1137.6 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 144 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се изјави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • За единечно сместување или за 1 возрасен со 1 дете се нарачуваат 2 ваучери.
 • Деца до 1.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 2 до 11.99 год. на дополнителен кревет во трокреветна соба се доплаќа 5 € на ден.
 • За дете од 2 до 11.99 год. сместено на втор дополнителен кревет во трокреветна соба се доплаќа 1.5 € на ден.
 • Трет возрасен (лица над 12 год.) купува Ваучер.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 71 17 17 или на e-mail: clubhoteldune@abv.bg.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/ 46 89 11.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до до 24 август 2019 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Приморско, Р. Бугарија
хотелот се наоѓа на 80 метри од Гранд хотел Приморско
Тел: +359 
887/ 46 89 11

ВИП Понудата е обезбедена од Клуб хотел Дјун, Приморско!

Еднодневен пакет со појадок за целата летна сезона во Клуб хотел Дјун, Приморско!

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско ( 20 јуни до 11 јули)

Цена: 379 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, Приморско (12 јули до 24 август)

Цена: 1138 ден.
Купете
Валидност 19.06.2020 - 24.08.2020
Цена на човек/ден 379.2 - 1137.6 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 144 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се изјави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • За единечно сместување или за 1 возрасен со 1 дете се нарачуваат 2 ваучери.
 • Деца до 1.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 2 до 11.99 год. на дополнителен кревет во трокреветна соба се доплаќа 5 € на ден.
 • За дете од 2 до 11.99 год. сместено на втор дополнителен кревет во трокреветна соба се доплаќа 1.5 € на ден.
 • Трет возрасен (лица над 12 год.) купува Ваучер.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 71 17 17 или на e-mail: clubhoteldune@abv.bg.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/ 46 89 11.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до до 24 август 2019 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Приморско, Р. Бугарија
хотелот се наоѓа на 80 метри од Гранд хотел Приморско
Тел: +359 
887/ 46 89 11

ВИП Понудата е обезбедена од Клуб хотел Дјун, Приморско!

Клуб хотел Дјун располага со 15 трокреветни и 5 двокреветни соби.
Располага уште со базен, лежалки и безжичен интернет. Појадок е на шведска маса. Секојдневно чистење на собите, промена на чаршафи и крпи на секои 3 дена.

Хотелот се наоѓа на 80 метри од северната плажа на Приморско, на границата со Гранд Хотел Приморско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 379 денари (6 €)
Важи за периодот од 20 јуни до 11 јули 

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна или трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €)
Важи за периодот од 12 јули до 24 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна или трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

Приморско е лоциран на мал полуостров, вдаден во Црното Море меѓу лагуната-залив Стамополу и Ѓаволскиот залив, во подножјето на врвовите на планината Странџа. Ова се најголемите и најдолгите плажи долж бугарското крајбрежје на Црното Море.

Секоја година Приморско е посетуван од милиони странски и бугарски туристи. Градот е најпосакувана дестинација поради поволната клима, убава природа, историските и културни споменици на негова територија, гостопримливото локално население и не на последно место различни атракции понудени на туристите кои го прават погоден за мирен семеен одмор, така и за интензивен одмор со многу забави и емоции. Силно развиен е туризмот и градежништвото. Инфраструктурата на Приморско е добро оформена, има редовни автобуси до соседните летувалишта и градови, редовна линија до главниот град и голем број на дестинации во странство, аквапарк, рестораните нудат бугарска традиционална кујна, брза храна, пицерии, кафулиња, барови, дискотеки, бистра, снек барови и продавници. Атракции како сурфање, скијање на вода, водени лизгалки, сурфање, скутери, авиони, риболов, пловењето и јахта, одбојка на плажа, тениски игралишта и многу други се само дел од забавата за туристите.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се изјави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • За единечно сместување или за 1 возрасен со 1 дете се нарачуваат 2 ваучери.
 • Деца до 1.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 2 до 11.99 год. на дополнителен кревет во трокреветна соба се доплаќа 5 € на ден.
 • За дете од 2 до 11.99 год. сместено на втор дополнителен кревет во трокреветна соба се доплаќа 1.5 € на ден.
 • Трет возрасен (лица над 12 год.) купува Ваучер.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 71 17 17 или на e-mail: clubhoteldune@abv.bg.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/ 46 89 11.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до до 24 август 2019 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Клуб хотел Дјун

Приморско, Р. Бугарија
хотелот се наоѓа на 80 метри од Гранд хотел Приморско
Тел: +359 
887/ 46 89 11

ВИП Понудата е обезбедена од Клуб хотел Дјун, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.06.2020 до 24.08.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.