Летување на Црно море во Приморско - Куќа за гости Angel Приморско

Еднодневен пакет сво Куќа за гости Angel Приморско

Еднодневен пакет сво Куќа за гости Angel Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет сво Куќа за гости Angel Приморско (од 15 јуни до 15 август до 07 септември)

Цена: 553 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости Angel Приморско (од 21 јули до 17 август)

Цена: 711 ден.
Купете
Валидност 20.07.2020 - 07.09.2020
Цена на човек/ден 553 - 711 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 6 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 3.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 50% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Доплата на рецепција за користење на клима уред - 2.5 € за 24 часа.
 • Доплатите се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 21 јули до 07 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 899/ 91 64 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перун 5
Моб: +359 
899/ 91 64 96.
Email: turkyen@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Angel, Приморско!

Еднодневен пакет сво Куќа за гости Angel Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет сво Куќа за гости Angel Приморско (од 15 јуни до 15 август до 07 септември)

Цена: 553 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости Angel Приморско (од 21 јули до 17 август)

Цена: 711 ден.
Купете
Валидност 20.07.2020 - 07.09.2020
Цена на човек/ден 553 - 711 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 6 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 3.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 50% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Доплата на рецепција за користење на клима уред - 2.5 € за 24 часа.
 • Доплатите се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 21 јули до 07 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 899/ 91 64 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перун 5
Моб: +359 
899/ 91 64 96.
Email: turkyen@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Angel, Приморско!

Куќа за гости Angel се наоѓа непосредно до автобуската станица и аквапаркот во градот Приморско, на 200 метри од центарот и на околу 300 метри од јужната плажа на градот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 553 денари (9 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 
15 август до 07 септември

 • Едно ноќевање
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 711 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 21 јули 
до 14 август)

 • Едно ноќевање
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Куќа за гости Angel, Приморско има сместувачката база од 25 места.

Располага со 5 двокреветни и 5 трокреветни соби, сите со самостојни санитарни јазли, кабелска телевизија, фрижидер, одделни тераси и интернет. Се наоѓа веднаш до автобуската станица и аквапаркот, на 200 м. од центарот на Приморско и на околу 300 м. од јужната плажа на градот. Куќата за гости е погодно лоциран за паркирање на автомобили.
Градот Приморско се наоѓа на 55 километри јужно од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 3.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 50% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Доплата на рецепција за користење на клима уред - 2.5 € за 24 часа.
 • Доплатите се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 21 јули до 07 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 899/ 91 64 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Angel Приморско

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перун 5
Моб: +359 
899/ 91 64 96.
Email: turkyen@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Angel, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.07.2020 до 07.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.