Летување за двајца на Црно море во Приморско - Комплекс Дјуни, Приморско

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет во ДВОКРЕВЕТНА соба за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско (од 01 до 30 јуни и од 05 до 20 септември)

Цена: 2054 ден.
Купете

Еднодневен пакет во ДВОКРЕВЕТНА соба за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско (од 01 јули и до 04 септември)

Цена: 2686 ден.
Купете

Еднодневен пакет во АПАРТМАН за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско (од 01 до 30 јуни и од 05 до 20 септември)

Цена: 3476 ден.
Купете

Еднодневен пакет во АПАРТМАН за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско (од 01 јули и до 04 септември)

Цена: 4740 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 1027 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Сместување за дете до 6,99 години со двајца возрасни во просторија - бесплатно.
 • Сместување за дете од 07 до 11,99 години со двајца возрасни во просторија - 5 €.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на лице место во хотелот по пријавувањето.
 • Со претходна резервација на тел: +359 878/567 789.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Приморско, 8290
Ул. “Перла” № 28
Е-mail за резервации: hotelduni@abv.bg
Тел.: 0878/ 567 132, 0888/ 430 008,  0878/ 567 789
Website: www.complexduni.com

 

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Дјуни, Приморско!

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет во ДВОКРЕВЕТНА соба за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско (од 01 до 30 јуни и од 05 до 20 септември)

Цена: 2054 ден.
Купете

Еднодневен пакет во ДВОКРЕВЕТНА соба за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско (од 01 јули и до 04 септември)

Цена: 2686 ден.
Купете

Еднодневен пакет во АПАРТМАН за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско (од 01 до 30 јуни и од 05 до 20 септември)

Цена: 3476 ден.
Купете

Еднодневен пакет во АПАРТМАН за двајца со појадок во Комплекс Дјуни 1, Приморско (од 01 јули и до 04 септември)

Цена: 4740 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 1027 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Сместување за дете до 6,99 години со двајца возрасни во просторија - бесплатно.
 • Сместување за дете од 07 до 11,99 години со двајца возрасни во просторија - 5 €.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на лице место во хотелот по пријавувањето.
 • Со претходна резервација на тел: +359 878/567 789.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Приморско, 8290
Ул. “Перла” № 28
Е-mail за резервации: hotelduni@abv.bg
Тел.: 0878/ 567 132, 0888/ 430 008,  0878/ 567 789
Website: www.complexduni.com

 

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Дјуни, Приморско!

Комплекс Дjуни Приморско е со стилски вид и пријатна атмосфера. Комплексот предиспонира за незаборавен одмор во тишина и природа. Се наоѓа на 50 метри од северната плажа на Приморско, во близина на главната трговска улица и атракциите на градот. Се состои од три згради - „Дjуни 1“, „Дjуни 2“ и „Дjуни 3“. Комплексот има базен со бесплатни чадори и лежалки, два ресторани и детско катче за најмалите.
Комплекс Дјуни е одлично место за одмор!

Сместување во Дјуни 1:

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи од 01 до 30 јуни и од 05 до 20 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба / 2 + 1 /
 • Еден појадок
 • Климатизација
 • Надворешен базен и чадори и лежалки од базенот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3476 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи од 01 до 30 јуни и од 05 до 20 септември)

 • Едно ноќевање во апартман / 2 + 2 /
 • Еден појадок
 • Климатизација
 • Надворешен базен и чадори и лежалки од базенот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2686 денари (43 €)
ВИП ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи од 01 јули до 04 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба / 2 + 1 /
 • Еден појадок
 • Климатизација
 • Надворешен базен и чадори и лежалки од базенот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4740 денари (77 €)
ВИП ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:

важи од 01 јули до 04 септември)

 • Едно ноќевање во апартман / 2 + 2 /
 • Еден појадок
 • Климатизација
 • Надворешен базен и чадори и лежалки од базенот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплекс Дјуни 1 располага со 19 соби, од кои 10 апартмании 9 двокреветни соби. 5 од апартманите имаат директен поглед кон морето. Сите други соби имаат страничен поглед. Сите соби имаат редовни кревети, теракота, секој кревет има ноќно масиче покрај креветот и ноќна лампа, крпи - мали и големи, биро со огледало, фрижидер, клима, ТВ со рамен екран, кабловска телевизија, интернет, балкон, маса и столчиња на терасите.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Сместување за дете до 6,99 години со двајца возрасни во просторија - бесплатно.
 • Сместување за дете од 07 до 11,99 години со двајца возрасни во просторија - 5 €.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на лице место во хотелот по пријавувањето.
 • Со претходна резервација на тел: +359 878/567 789.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Дјуни, Приморско

Приморско, 8290
Ул. “Перла” № 28
Е-mail за резервации: hotelduni@abv.bg
Тел.: 0878/ 567 132, 0888/ 430 008,  0878/ 567 789
Website: www.complexduni.com

 

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Дјуни, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.