0 коментари

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Апартмански Комплекс Мида 5, Сончев брег

Собите се опремени со мебел од масивно дрво, како во стандардните соби има два кревети, стол, минибар, шкаф, портманто, огледало, голем гардеробер и голем телевизор. Бањата е со када и има сè што е потребно за вашето спокојство.
Сите соби имаат широки тераси со мебел од ратан, каде можете да релаксирате.

КоментариВашиот коментар: