0 коментари

Тридневен пакет за сместување во студио или апартман+ користење на базен во Апартмански комплекс Акротирија Бич, Несебар

Општи информации за комплексот:
Комплексот располага со 24 студиа, 10 апартмани со една спална и 10 семејни соби.

Студио:
Студиата се со површина од 35 метри квадратни. Располагаат со кујнски катче, фрижидер, купатило со туш кабина, индивидуален клима уред, LED TV, кабловска телевизија, тераса со мебел, сушилник за облека. Сите студиа имаат поглед кон Црно море.

Апартман:
Апартманите имаат површина од 65 квадратни метри. располагаат со една спална, индивидуален клима уред (два клима уреди), дневна соба со софа, канапе и трпезариска маса, опремено кујнско катче, машина за перење, фрижидер, купатило со туш кабина, LED TV, кабловска телевизија, тераса со мебел, сушилник за облека. Сите апартмани имаат поглед кон Црно море.

Семејна соба:
Семејните соби се со површина од 55 квадратни метри. Располагаат со 2 одделни спални коишто ги сврзува врата помеѓу нив, два одделни купатила со бања, кујнско катче, индивидуален клима  (два клима уреди), фрижидер, LED TV, кабловска телевизија, тераса со мебел, сушилник за облека. Сите семејства соби имаат поглед кон Црно море.

Дополнителни информации:

  • 24-часовна рецепција во Шато Дел Марина
  • Пријавување од 14:00, нашуштање на просториите до 12:00.
  • Интернет - бесплатно
  • Паркинг - бесплатно
  • Домашни миленици - не се дозволени
КоментариВашиот коментар: