0 коментари

Eднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел Риверсајд, Банско

Локацијата на хотелот ви дава можност да ја почувствувате историјата на градот, да се прошетате по автентичните тесни калдрмени улички, како и да ги посетите многубројните традиционални таверни и ресторани. Уникатниот хотелски дизајн и атмосфера, во комбинација со хармонијата и спокојството на градот се совршена комбинација за Вашиот незаборавен престој во Банско.

Хотелот располага со:

  • 80 стилски декорирани соби и мезонети
  • Лоби-бар
  • СПА-центар со внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи и индивидуално СПА
  • Перална
  • Паркинг
  • Детска соба
  • Безжичен интернет
  • Конференциска сала за 50 луѓе
КоментариВашиот коментар: