0 коментари

Еднодневен пакет во Хотел Џули***, Сончев брег

Климатизираните соби располагаат со мал фрижидер, катче за дневен престој и балкон. Секоја од нив располага со кабловска телевизија и бања со туш.

Хотелот располага со надворешен базен со дел за деца, бар на базенот, лежалки и чадори.

КоментариВашиот коментар: