0 коментари

Еднодневен пакет во апартман во Апарт хотел Магнолија гарден Сончев брег

Апартманите имаат микробранова, фрижидер, шпорет, прибори, трпезарија, софа кревет, кабловска телевизија, интернет, клима, балкон со поглед на базен / парк, фен, фен, пегла, крпи, бања и тоалет.
Максимален капацитет за сместување во апартман до 4 лица.

КоментариВашиот коментар: