0 коментари

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Сирона, Разлог

Секоја просторија располага со целосно опремена кујна, катче за дневен престој и софа кревет.
Максимален капацитет за поместување:
Студио - 2 + 1;
Апартман со една спална - 2 + 2; 4 + 0;

КоментариВашиот коментар: