0 коментари

Еднодневен пакет со појадок и вечера во таверна Френдс во студио или апартман во Комплекс Пирин Плејс, Банско

Фасцинантна локација - во непосредна близина на жичарницата. На располагање има  24 часовна рецепција во текот на целата сезона.
Хотелот располага со 5 студиа, 11 апартмани со една спална, 4 апартмани со две спални.
Студио: една соба со брачен  кревет.
Апартман со 1 спална (APT 2): дневна соба со софа и спална соба со брачен  кревет, разделени со врата.
Апартман со 2 спални (APT 4): дневна соба со мебел и 2 спални (едната - со брачен кревет, другата - две поединечни кревети), разделени со врата.
Карактеристики во просториите: кујна опремена со прибор за готвење, пегла  и даска за пеглање, чајник, локално греење.

КоментариВашиот коментар: