Нова година 2017 во Петрич Бугарија - Парк Хотел Ванѓа

Дводневен и тридневен пакет со појадок и новогодишна вечера во Парк Хотел Ванѓа, гр.ПетричПарк Хотел "Ванѓа" се наоѓа во градот Петрич,  лоциран е во зоната на национална спортска база "Цар Самуил", во подножјето на планината Беласица, опкружен со пространи  тревници и патеки за прошетка. Регионот се одликува со извонредна природна убавина и уникатна клима, која нуди  услови за комплетен одмор и рехабилитација.
За новогодишната ноќ имаме задоволство да Ве поканиме да бидете наши гости.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 5056 денари (82 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадокци
 • Новогодишна вечера
 • Новогодишна програма
 • Интернет во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 6004 денари (97 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Новогодишна вечера
 • Новогодишна програма
 • Интернет во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплексот располага со 4 апартмани, 39 соби, ресторан, базен, детски базен со лизгалка, бар-базен, стадион со трибини и тартан, фудбалски игралишта за тренинг, паркинг.
Погоден за професионални спортисти, така и за љубителите на спортот, индивидуалните туристи и организирани групи.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • За деца до 2 години сместувањето е бесплатно!
 • За деца од 2 до 7 години, сместени на дополнително легло се плаќа 50% од цената на пакетот што сте го одбрале!
 • За деца од 7 до 16 години, сместени на дополнително легло се плаќа 80% од цената на пакетот што сте го одбрале!
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2016 год.до 02 јануари 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 878/10 41 41
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Парк Хотел Ванѓа

Парк Хотел Ванѓа
Гр. Петрич, Р. Бугарија
Ул."Стадионска" №1
Тел: +359 ******
E-mail: 
petrich_sbr@abv.bg
Website: www.sbrpetrich.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Парк Хотел Ванѓа, град Петрич

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2016 до 02.01.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.