0 коментари

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера на брегот на Црно море во септември во Комплекс Свети Никола****

Секој од апартманите има тераса, бања со туш кабина, комплетно опремена кујна со шпорет, фрижидер, клима уред во секоја соба, перална, пегла,  сушилник, а исто така и трпезариска маса, кревет на растегнување, кој се користи како дополнително легло при сместување (погодна за две мали деца или возрасни), телефон, безжичен интернет, телевизор со кабелска телевизија.

Релакс центарот на комплекс "Св. Никола" може да понуди неколку различни видови масажи, третмани и терапии за лице и тело, процедури со лековита кал и луга, физиотерапевтски процедури, тангентор, сауна, парна бања, џакузи, добро опремена теретана, билијард , пинг понг, бар зона.

КоментариВашиот коментар: