0 коментари

50% попуст на дводневен пакет за двајца со појадок и СПА третман во Апартхотел Saint George Palace, Банско

За Saint George Palace
Достапен луксуз во Екслузивно планинско  Ски одморалиште.

Сент Џорџ Палас е со највисоката позиција од секој станбен комплекс во Банско. Погледите се неверојатни во сите правци, кон градот Банско, долината и планините. Комплексот е на 800 метри од главниот ски лифт, и само на 200 метри од главната писта, која започнува од врвот на планината до првата станица на жичарница. Нудиме бесплатен превоз од и до првата станица на жичарницата за време на официјалната ски сезона.

Капацитетите вклучуваат СПА центар со фитнес сала, сауна, турска бања, џакузи и еден од најголемите затворени базени во Банско. Внатрешен двор- Патио и прекрасно одржувани градини. Целиот имот има мрежа со безжичен интернет. Сите објекти се достапни на сите гости неограничено, единствено СПА процедурите се плаќаат дополнително.

КоментариВашиот коментар: