Одмор во Банско - Апарт Хотел Saint George Palace - Банско

50% попуст на дводневен пакет за двајца со појадок и СПА третман во Апартхотел Saint George Palace, БанскоАпартхотел Saint George Palace е нов луксузен комплекс во планинскиот град Банско во Бугарија. Комплексот нуди стилски и комфорни апартмани и студиа, завршени согласно меѓународните стандарди со природни материјали, вклучувајќи камен, гранит и мермер. На територијата на комплексот има модерен ресторан, уникатен панорама и спортски бар, детски клуб, како и сопствена ски-гардероба за вашата удобност.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: 158лв. - 50% = 79лв.
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Два појадоци
 • Една СПА процедура
 • Базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Може да изберете една од следниве СПА процедури:
Масажа на зона по избор
Терапија за лице
чоколаден пилинг

Секој од третманите е со времетраење од 30 минути.

За Saint George Palace
Достапен луксуз во Екслузивно планинско  Ски одморалиште.

Сент Џорџ Палас е со највисоката позиција од секој станбен комплекс во Банско. Погледите се неверојатни во сите правци, кон градот Банско, долината и планините. Комплексот е на 800 метри од главниот ски лифт, и само на 200 метри од главната писта, која започнува од врвот на планината до првата станица на жичарница. Нудиме бесплатен превоз од и до првата станица на жичарницата за време на официјалната ски сезона.

Капацитетите вклучуваат СПА центар со фитнес сала, сауна, турска бања, џакузи и еден од најголемите затворени базени во Банско. Внатрешен двор- Патио и прекрасно одржувани градини. Целиот имот има мрежа со безжичен интернет. Сите објекти се достапни на сите гости неограничено, единствено СПА процедурите се плаќаат дополнително.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
  Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
  Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
  Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
  Деца од 4 до 12 години плаќаат при пристигнување фиксна цена од 29лв. за целиот престој.
  Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
  Валидност на ваучер: од 22 септември до 31 октомври 2015год.
  Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879/19 09 45;
  +359 0749/82 424
  Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апарт Хотел Saint George Palace - Банско

Saint George Palace
гр. Банско
ул. Кошерината №5
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******
Работно време от 09ч. до 19ч.
E-mail: [email protected]
Website: www.saintgeorgepalace.com

ВИП Понудата е предоставена от нашиот партнер Апартхотел Saint George Palace, град Банско.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.09.2015 до 31.10.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.