0 коментари

Тридневен пакет со појадок и празнична новогодишна вечера во таверна + користење на СПА услуги во Комплекс Пирин Голф

Со доплата нашите клиенти може да ги користат следните услуги:
• Анимација за деца од 3- 12 годишна возраст секој викенд во Детска катче за труд и креативност
• Бејбиситерка (со претходно закажување)
• Детска количка (со претходно закажување)
• 7 ресторани- ресторан ClubHouse, грчки ресторан "Octopus", Ирски ресторан O '
Brian, ресторани во Пирин Голф Хотел & СПА Eurokitchen, TasteofAsia, Laforet
• пијано бар "Melody"
• 3 барови- Лоби бар Пирин Голф Хотел & СПА, Лоби бар Club House, Let` s Bar, Vitamin bar,
18th Hole bar
• Супермаркет
• Слаткарница
• Продавници
• Арт Галерија
• ATV и велосипеди за изнајмување
• Пинг понг, билјард, Фитнес, Сквош
• Јога
• Електорнски игри
• Голф лекции
• Голф симулатор
• Детска катче за труд и креативност и електронски игри во Даунтаун
• комплекс располага со АТМ и POS во сите објекти.
• Менувачница

Просториите за сместување се опремени со вградена кујна, аспиратор, печка и електрични решоа, тостер, електричен котел, фрижидер, машина за перење, пегла, даска за пеглање, садови и прибор за јадење, Wi-Fi, телевизор, DVD, сателитска телевизија, телефон.
Се открива прекрасна панорамата   кон планината, центарот на градот  или кон теренот за голф.
Студио - од 35 метри квадратни  до 44 метри квадратни.
Дневна со дневен престој, кујна, спална соба или две поединечни кревети, кауч, балкон, бања со туш кабина. Максимален капацитет за сместување двајца возрасни и дете на дополнително легло.

КоментариВашиот коментар: