Нова година на Пирин планина - Комплекс Пирин Голф - Разлог

Тридневен пакет со појадок и празнична новогодишна вечера во таверна + користење на СПА услуги во Комплекс Пирин ГолфВо Пирин Голф Холидеј Апартмани 4 *
Уживајте во незаборавен одмор меѓу луксуз со нашите Специјални предлози за СПА пакети фасцинантниот комплекс "Пирин Голф и Кантри клуб, сместен во падините на величествената Пирин Планина, до градот Разлог и во близина на едно од најдобрите места за скијање во Европа - градот Банско.
Комплексот нуди можност за комплетен одмор и пријатни искуства. Овде можете да уживате во прекрасна природа, мир и тишина комбинација со луксуз и комфор.
Спа Центарот по уникатен начин го надополнува шармот на комплексот. Тој ќе ве натера да дадете простор на духот и мислите, и да се исполните со нова животна енергија.

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: 23321 денар (378 €) - 50% = 11660 денари (189 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Три појадоци
 • Новогодишна празнична вечера во таверна Френдс Банско (со вклучен двонасочен превоз до таверната)
 • Користење на СПА центар / внатрешен базен
 • Планинска сауна, инфрацрвена сауна
 • парна бања
 • Лакониум, тропски тушеви, ледена фонтана
 • Топлотни лежалки, соба за релаксација
 • Безбеден паркинг / до исцрпување на слободните места
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

Сместувањето е во 2-ри и 3-ти блок на комплексот (апартмански дел со 4 ѕвездички).

Со доплата нашите клиенти може да ги користат следните услуги:
• Анимација за деца од 3- 12 годишна возраст секој викенд во Детска катче за труд и креативност
• Бејбиситерка (со претходно закажување)
• Детска количка (со претходно закажување)
• 7 ресторани- ресторан ClubHouse, грчки ресторан "Octopus", Ирски ресторан O '
Brian, ресторани во Пирин Голф Хотел & СПА Eurokitchen, TasteofAsia, Laforet
• пијано бар "Melody"
• 3 барови- Лоби бар Пирин Голф Хотел & СПА, Лоби бар Club House, Let` s Bar, Vitamin bar,
18th Hole bar
• Супермаркет
• Слаткарница
• Продавници
• Арт Галерија
• ATV и велосипеди за изнајмување
• Пинг понг, билјард, Фитнес, Сквош
• Јога
• Електорнски игри
• Голф лекции
• Голф симулатор
• Детска катче за труд и креативност и електронски игри во Даунтаун
• комплекс располага со АТМ и POS во сите објекти.
• Менувачница

Просториите за сместување се опремени со вградена кујна, аспиратор, печка и електрични решоа, тостер, електричен котел, фрижидер, машина за перење, пегла, даска за пеглање, садови и прибор за јадење, Wi-Fi, телевизор, DVD, сателитска телевизија, телефон.
Се открива прекрасна панорамата   кон планината, центарот на градот  или кон теренот за голф.
Студио - од 35 метри квадратни  до 44 метри квадратни.
Дневна со дневен престој, кујна, спална соба или две поединечни кревети, кауч, балкон, бања со туш кабина. Максимален капацитет за сместување двајца возрасни и дете на дополнително легло.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата НЕ се комбинираат со други понуди и попусти!
 • Максималното сместување во студио е 2 +1.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 6.99 година плаќаат 47 € за пакетот.
 • Деца од 6.99 година до 13.99 година плаќаат 47 € за пакетот.
 • Трет возрасен плаќа 85 € за пакетот.
 • Бебешкo креветче – 3 € доколку има на располагање.
 • Суми за нарачани и неискористени услуги не се враќаат.
 • Сместувањето е можно меѓу 14:00 и 18:00 часот, за пристигнување подоцна, пријавете во одделот Резервации. Ослободување на просториите до 12:00 часот. Можно е подоцнежно заминување, по претходна потврда од Секторот Резервации.
 • Долзволени се мали миленичиња,  доплатата е 7.5 € на вечер. При сместување на домашно милениче се бара задолжителен депозит од 25 €  на просторија, кој се враќа на денот на заминување, по претходна проверка на просторијата.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2015 година. до 02 јануари 2016г.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 898/64 44 36.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Пирин Голф - Разлог

Комплекс Пирин Голф
Разлог 2760, Р. Бугарија
Моб: +359 ******
Работно време за резервации – от 10.00 ч. до 20.00 ч. /од понеделник до петок/, сабота и недела – резервации се примаат и по е-маил: [email protected]
Website: www.homecarebg.com

ВИП Понудата е предоставена од Пирин Голф Холидејс Апартментс

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2015 до 02.01.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.