0 коментари

Еднодневен пакет со појадок и вечера за двајца во Хотел Елегант*** Банско, Р. Бугарија

За да обезбеди пријатен престој на своите гости, хотелот располага со безжичен интернет, базен, детски базен, џакузи, сауна, фитнес, Пинг Понг, билјард. Гостите на хотелот можат да пробаат традиционални бугарски јадења и карактеристични за регионот специјалитети во нашата таверна на хотелот.
За да биде комплетен вашиот одмор, хотел "Елегант" ќе ви понуди  и широк спектар на СПА процедури и масажи погодни за секој вкус и возраст. Нема ништо повеќе пријатно од масажа по заморно возење  по скијачките  патеки, кој ќе ја врати Вашата  рамнотежа и виталност. Освен тоа, може да уживате во терапија и пилинг за тело, процедури за лице, а за мажите нудиме посебни третмани  за убавина и здравје.
Нашиот љубезен персонал е секогаш подготвен да одговори на вашите прашања, да ги задоволи вашите желби и барања!

КоментариВашиот коментар: