Нова активна понуда од Куќа за гости Мунини:

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Мунини

Простанало време:
Цена: 790ден.

Одмор во Добриниште, Бугарија - Куќа за гости Мунини

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости МуниниКуќа за гости "Мунини" нуди одлични услови за одмор на планина во секое време од годината. Овде секој гостин ќе може да се наслади на домашен комфор и топло гостопримство, опуштена атмосфера и удобност, вкусни Пирински гозби и прекрасни глетки кон планината. Куќа за гости Мунини е и одлична почетна точка за посети на уникатните природни атракции на Пирин планина, прошетки низ Пиринските патеки, јавање коњи, берење на билки, печурки и диви плодови.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 790 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Wi-fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќа за гости Мунини нуди сместување во 3 соби (сите се со самостоен санитарен јазол). Вкупниот капацитет на куќата е 10 луѓе. Собите се удобно опремени, со кабловска телевизија, Wi-Fi и парно греење. Во Куќа за гости Мунини на располагање имате одлична таверна, телевизор. Овде домаќините можат да Ви предложат вкусни домашно зготвени Пирински гозби. Куќата располага со пространа летна тераса од која се открива чудесна глетка кон планинат. Куќата располага со паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 3 годинишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца над 3 годишна возраст плаќаат 10 € за појадок.
 • Трет возрасен купува цен ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 10 декември 2020 г. до 31 март 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 896/35 35 87.
 • При анулирање на резервација еден ден преди денот на пристигнување или на денот на пристигнување се задржува половината од сумата.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Мунини

Град Добриниште, Р. Бугарија
Ул. 
П. Хилендарски №18
Моб: +359 ******
Е-mail: munini@abv.bg
Website: www.dobrinishte.wix.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Куќа за гости "Мунини"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.12.2020 до 31.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.