Летување на Црно море крај Царево - Апарт-хотел Regina Beach***

Еднодневни пакети во студио или едноспален апартман + надворешен базен во Апартмански комплекс Regina Beach, НестинаркаRegina Beach Hotel е луксузен апартмански комплекс, лоциран во прекрасниот залив Нестинарка на самиот брег на Црно море. Комплексот е целосно завршен во 2008 година и нуди максимална удобност и комфор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 885 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 9 до 30 септември)

 • Ноќевање во студио
 • Користење на базенот во комплексот
 • Чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Интернет во собите
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 9 до 30 септември)

 • Ноќевање во едноспален апартман
 • Користење на базенот во комплексот
 • Чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Интернет во собите
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1201 денар (19 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 11 до 24 јуни и од 26 август до 08 септември)

 • Ноќевање во студио
 • Користење на базенот во комплексот
 • Чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Интернет во собите
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1706 денари (27 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 11 до 24 јуни и од 26 август до 08 септември)

 • Ноќевање во едноспален апартман
 • Користење на базенот во комплексот
 • Чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Интернет во собите
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

Комплексот располага со пространа еднособни и двособни апартмани, студиа и соби, климатизирани и опремени со сите задолжителни удобности за одмор. Гостите може да се релаксираат околу базените - за возрасни и за деца, или во градината на хотелот, каде да се оддадат комплетен одмор. Морето е само на неколку чекори подалеку од базенот. Меѓу градината и плажата се наоѓа ресторан La playa кој ќе Ве воодушеви со преубавата медитеранска кујна. Бидете наши гости и ние ќе се погрижиме да имате скокоен и убав одмор.
Во комплексот исто така ќе најдете прекрасен спа центар, кој ќе придонесе да се  чувствувате упрекрасно по време на Вашиот одмор.

Туристичкото гратче Царево се наоѓа на 65 км јужно од Бургас, а плажата Нестинарка е на 2 километри од градот Царево.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Сместување: двојна соба - двајца возрасни; студио - двајца возрасни; едноспален апартманан - двајца возрасни и две деца до 11.99 год. возраст.
 • Предлагаме и детско креветче по потреба и со претходна нарачка.
 • Дополнителни услуги со доплата:
 • - појадок за возрасен – 4 €
  - појадок за дете од 2  до 11.99 год. – 3 
  - вечера за возрастен – 6 
  - вечера за дете од 2 години до 11.99 год.– 4.5 
  *исхраната на деца до 1 годинка е бесплатно.
 • Валидност на понудата: од 11 јуни до 30 септемри 2018 година.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 887/46 31 57 или +359 887/40 21 84.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апарт-хотел Regina Beach***

хотел Regina beach

гр. Царево, Р. Бугарија
плажа Нестинарка
комплекс Regina Mare
Тел: ******
Тел: ******
Website: reginabeach.bg

Facebook: Regina-Beach-Hotel

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Regina Beach, плажа Нестинарка!

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.06.2018 до 30.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.