Одмор во Велинград - Куќа за гости Магдалена

Дводневен делничен или викенд пакет без исхрана во куќа за гости Магдалена, ВелинградАко барате тивко, мирно и пријатно катче каде да се одделите од динамиката на секојдневниот живот, тогаш Куќа за гости Магдалена во Велинград е вашето место. Овде можете да се опуштите, да уживате во свеж воздух, убава глетка и секогаш љубезна и компетентна услуга.

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 2212 денари (36 €)- 50% = 1106 денари (18 €)
Понудата важи со сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба без балкон
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Туристичко осигурување

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 2781 денар (45 €)- 50% = 1390 денари (22.5 €)
Понудата важи со сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во студио со тераса
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Туристичко осигурување

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 3413 денари (55 €)- 50% = 1706 денари (27.5€)
Понудата важи со сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во семеен апартман
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Туристичко осигурување

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 2781 денар (45 €)- 50% = 1390 денари (22.5 €)
Понудата важи со сместување во петок и сабота
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба без балкон
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Туристичко осигурување

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 3034 денари (49 €)- 50% = 1517 денари (24.5 €)
Понудата важи со сместување во петок и сабота
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во студио со тераса
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Туристичко осигурување

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 3792 денари (62 €)- 50% = 1896 денари (31 €)
Понудата важи со сместување во петок и сабота
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во семеен апартман
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Туристичко осигурување

Куќата има 3 спрата

Располага со 2 двокреветни соби без балкон на приземје

2 двокреветни соби со балкон,

2 студиа со тераса (спална и дневна соба)

2 семејни апартмани (спална соба со дневна) со дополнителен кревет (стандарден кревет) во дневната соба.

Услови на понудата

 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице при сместени двајца возрасни
 • Доплата за сместување во двокреветна соба со балкон – 2.5 € по лице на вечер.
 • Валидност на ваучер: од 04 jaнуари до 28 февруари 2019 година.
 • Понудата не важи за датите 14 и 15 февруари.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места на телефон: +359 889/42 56 05.
 • Откако ќе го купите ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на телефон: +359 889/42 56 05.
 • Ваучерот не важи време на официјални, национални и регионални празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

 

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Магдалена

Гр. Велинград, Р. Бугарија
ул. Јундола 27
Тел: +359 ******
Email: magdalenahaus@abv.bg
Facebook: www.facebook.com/Magdalena-House

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Магдалена, Велинград!

 

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.01.2019 до 28.02.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.