Нова активна понуда од Хотел Лотос, Китен:

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во хотел Лотос - Китен

Простанало време:
Цена: 1169ден.

Летување на Црно море во Китен - Хотел Лотос, Китен

Еднодневен пакет со појадок во хотел Лотос - КитенХотел "Лотoс" во гратчето Китен е лоцирана на аголот на главната улица "Атлиман" и панорамското шеталиште, од каде што се открива прекрасен поглед кон најубавото изгрејсонце на светот!
Хотелот е на само 1 минута растојание од Заливот "Атлиман"!
Хотелот располага со отворен базен + детски базен, како и коктел-бар, кој нуди пријатни освежувачки пијалоци и Wi - Fi Zone со безжичен интернет.
Хотел "Лотос" ве очекува! Повелете!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 790 денари (13 €)
Важи за сместување од 01 до 20 јуни и од 09 до 25 септември
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Детски базен
 • Детско катче
 • Wi- Fi Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
Важи за сместување од 21 до 30 јуни и од 01 до 08 септември
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Детски базен
 • Детско катче
 • Wi- Fi Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
Важи за сместување од 01 до 11 јули и од 26 до 31 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Детски базен
 • Детско катче
 • Wi- Fi Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
Важи за сместување од 12 јули до 25 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Детски базен
 • Детско катче
 • Wi- Fi Интернет
 • Туристичка такса

Хотел "Лотос" располага со 3 апартмани и двокреветни соби со можност за дополнително легло. Тие се опремени со клима уред, телевизор со кабловска телевизија, безжичен интернет, мини-бар и големи панорамски тераси. Апартманите располагаат со дневна соба, одвоена со врата спална и широка бања, голем телевизор во дневната соба и мал во спалната соба.
За пријатен престој на гостите на хотелот има базен и коктел-бар кон него, во кој се нудат различни видови на освежувачки пијалоци, торти и колачи, како и вкусни сендвичи.
За комфор на клиентите во барот до базенот исто така има Wi-Fi Zone со безжичен интернет.
По желба на клиентите се организираат екскурзии до природни знаменитости на јужното крајбрежје на Црното Море, како пловење и часови по нуркање.
Во близина на хотелот се наоѓа безбеден паркинг.
Туристичкото гратче Китен се наоѓа во југоисточниот дел на Република Бугарија, на Црноморското крајбрежје, на околу 55 километри на југ од обласниот центар Бургас.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот важи за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 5.99 годишна возраст се сместуват бесплатно при родителите.
 • За деца од 6 до 11.99 годишна возраст се доплаќа 7.5 € за ноќевање со појадок.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Доплата за ручек - 3 € за возрасен и 2.5 € за дете до 12 год.
 • Доплата за вечера - 5 € за возрасен и 4 € за дете до 12 год.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 25 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 887/76 50 54.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/76 50 54.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Лотос, Китен

Китен 8183
Р. Бугарија  
улица "Атлиман" №38
Тел: +****** 
GSM: +****** 
E-mail: hotel_lotos@abv.bg
WEB Site: www.hotel-lotos.hit.bg

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од хотел "Лотос" - Китен

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2019 до 25.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.