Одмор во Банско - Апарт Хотел Saint George Palace - Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Апартхотел Saint George Palace, Банско

Апартхотел Saint George Palace е нов луксузен комплекс во планинскиот град Банско во Бугарија. Комплексот нуди стилски и комфорни апартмани и студиа, завршени согласно меѓународните стандарди со природни материјали, вклучувајќи камен, гранит и мермер. На територијата на комплексот има модерен ресторан, уникатен панорама и спортски бар, детски клуб, како и сопствена ски-гардероба за вашата удобност.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2022 денари (32 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевања во апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Топли лежалки за релаксација
 • Фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

За Saint George Palace
Достапен луксуз во Екслузивно планинско  Ски одморалиште.

Сент Џорџ Палас е највисоко позициониран во однос на другите станбени комплекси во Банско. Глетката е неверојатна во сите правци, кон градот Банско, долината и планините. Комплексот е на 800 метри од главниот ски лифт, и само на 200 метри од главната писта, која започнува од врвот на планината до првата станица на жичарница. Нудиме бесплатен превоз од и до првата станица на жичарницата за време на официјалната ски сезона.

Капацитетите вклучуваат СПА центар со фитнес сала, сауна, турска бања, џакузи и еден од најголемите затворени базени во Банско. Внатрешен двор- Патио и прекрасно одржувани градини. Целиот имот има мрежа со безжичен интернет. Сите објекти се достапни на сите гости неограничено, единствено СПА процедурите се плаќаат дополнително.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Прво дете до 11 год. возраст се сместува бесплатно.
 • Второ дете до 4 години се сместува бесплатно.
 • За второ дете од 4 до 12 год. возраст се доплаќа 13 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен доплаќа 23 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Велидност на понудата: од 21 август до 30 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879 19 09 45; +359 749 82 424
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апарт Хотел Saint George Palace - Банско

Saint George Palace
гр. Банско, Р. Бугарија
ул. Кошерината №5
Тел: +359 749/ 82 424
Моб: +359 879/ 19 09 45
Работно време од 08ч. до 17 часот.
E-mail: reservations@saintgeorgepalace.com
Website: www.saintgeorgepalace.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Апартхотел Saint George Palace, град Банско.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.08.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.