Зимување во Банско, Бугарија - Апартхотел Четирилисна Детелина

Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Апартхотел Четирилисна Детелина, БанскоАпартхотел " Четирилисна Детелина", кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и историски знаменитости.
Од терасите на апартманите  се гледаат снежните врвови на трите планини кои го  заобиколуваат  одморалиштето - Пирин, Рила и Родопи.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2970 денари (48 €) - 50% = 1485 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио или апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Користење на базен од 10 до 18 часот.
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса


Во зависност од бројот на гостите, исхраната е на шведска маса или по мени.

Комплексот Ви предлага да изберете сместување во студиа или еднокреветни  апартмани, кои ја комбинираат  слободата на приватноста  и практичноста на хотелски услуги. "Четирилисна Детелина" се состои од четири главни згради дизајнирани така, да се восхитувате на погледот којшто се открива кон трите околни  планини - Пирин, Рила и Родопи.
По напорен, исполнет со спортски предизвици ден соживте го духот и телото, такашто ќе  поуживате  во Спа - центарот или ресторанот, вкусувајќи од богатството и традицијата на локалната кујна.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Едно дете до 4 г. (ненаполнети) сместено во соба со двајца возрасни се сместува  бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 годишна возраст плаќаат 7.5 € на база појадок и вечера.
 • Преференциjални цени на лифт карта за деца:
 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 5.5 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 23 декември 2015 г. до 30 март 2016 г.
 • Понудата не важи за периодот од 24 до 27 декември 2015 год. и од 31 декември 2015 год. до 04 јануари 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 749 54 554, +359 893 39 51 53.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Четирилисна Детелина

"Четирилисна Детелина"
Гр. Банско, Р. Бугарија 
Ул. Јавор № 99
Моб: +359 
****** 
Моб: +359 
******
Е-mail: [email protected]
Website: www.bg.fourleafclover-bansko.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартхотел "Четирилисна Детелина", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 23.12.2015 до 30.03.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.