Одмор во Банско, Бугарија - Апартхотел Четирилисна Детелина

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, БанскoАпартхотел " Четирилистна Детелина", кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и историски знаменитости.
Од терасите на апартманите  се гледаат снежните врвови на трите планини кои го  заобиколуваат  одморалиштето - Пирин, Рила и Родопи.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2402 денари (39 €) - 50% = 1201 денар (19 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио или апартман
 •  All Inclusive Light Light
 • Користење на базен од 10 до 18 часот.
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

All inclusive light: појадок од 08 до 09.30 часот: ручек од 12 до 13.30 часот. Попладневна ужина од 15 до 16 часот. Вечера од 19 до 20.30 часот.

Во зависност од бројот на гостите, исхраната е на шведска маса или по мени.

Комплексот Ви предлага да изберете сместување во студиа или еднокреветни  апартмани, кои ја комбинираат  слободата на приватноста  и практичноста на хотелски услуги. "Четирилистна Детелина" се состои од четири главни згради дизајнирани така, да се восхитувате на погледот којшто се открива кон трите околни  планини - Пирин, Рила и Родопи.
По напорен, исполнет со спортски предизвици ден соживте го духот и телото, такашто ќе  поуживате  во Спа - центарот или ресторанот, вкусувајќи од богатството и традицијата на локалната кујна.

Услови на понудата

 • Условите на понудата
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Едно дете до 5г. (возраст под) сместено во соба со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Второ дете до 5г. (возраст под) сместено во соба со двајца возрасни доплаќа на рецепција 50% од цената за возрасен.
 • Деца од 5 до 12 годишна возраст доплаќа 50% од цената за возрасен на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 05 јануари до 30 март 2016 година.
 • Понудата не важи за датумите 14 февруари и за 3 март.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 749 54 554, +359 893 39 51 53.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Четирилисна Детелина

"Четирилисна Детелина"
Гр. Банско, Р. Бугарија 
Ул. Јавор № 99
Моб: +359 
****** 
Моб: +359 
******
Е-mail: office@fourleafclover-bansko.com
Website: www.bg.fourleafclover-bansko.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартхотел "Четирилисна Детелина", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.01.2016 до 30.03.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Појадок од 08:00 до 09:30 на шведска маса или сет мени со вклучени: кафе, чај, безалкохолни пијалоци;

Ручек од 12:00 до 13:30 на шведска маса или сет мени со вклучени:  безалкохолни пијалоци, бугарски алкохол (водка, ракија, наливно бело и црвено вино, );

Попладневна ужина од 15:00 до 16:00 на шведска маса или сет мени: кафе, чај, безалкохолни пијалоци, слатки и колачи;

Вечера од 19:00 до 20:30 на шведска маса или сет мени со вклучени: безалкохолни пијалоци, бугарски алкохол (водка, ракија, наливно бело и црвено вино).