Нова Година во Банско - Апартхотел Четирилисна Детелина

Еднодневен пакет без исхрана за Нова Година во Апартхотел Четирилисна Детелина, БанскoАпартхотел " Четирилистна Детелина", кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и историски знаменитости.
Од терасите на апартманите  се гледаат снежните врвови на трите планини кои го  заобиколуваат  одморалиштето - Пирин, Рила и Родопи.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (26 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Користење на базен од 10 до 18 часот.
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплексот Ви предлага да изберете сместување во студиа или еднокреветни  апартмани, кои ја комбинираат  слободата на приватноста  и практичноста на хотелски услуги. "Четирилистна Детелина" се состои од четири главни згради дизајнирани така, да се восхитувате на погледот којшто се открива кон трите околни  планини - Пирин, Рила и Родопи.
По напорен, исполнет со спортски предизвици ден соживте го духот и телото, такашто ќе  поуживате  во Спа - центарот или ресторанот, вкусувајќи од богатството и традицијата на локалната кујна.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е валиден при сместување во сите видови простории, но при максимална искористеност на редовните кревети
 • Дете до 5 год. се сместува бесплатно на база ноќевање.
 • Дете од 5 до 11.99 год. плаќа на лице место 50% од цената на ваучерот.
 • Дете над 12 год. возраст и трет возрасен купува цел ваучер.
 • Доплата за единечно сместување - ваучер + 50% од вредноста на ваучерот.
 • Валидност на ваучер од 29 декември 2016 год. до 02 јануари 2017 година.
 • Услови за анулација: анулација на веќе направена резервација може да се направи минимум 48 часа пред денот на сместување.
 • Сместувањето во хотелот е по 14 часот, напуштање на собите до 12 часот.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 749 54 554, +359 893/39 51 53.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Четирилисна Детелина

"Четирилисна Детелина"
Гр. Банско, Р. Бугарија 
Ул. Јавор № 99
Моб: +359 
****** 
Моб: +359 
******
Е-mail: office@fourleafclover-bansko.com
Website: www.bg.fourleafclover-bansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од Апартхотел "Четирилисна Детелина", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2016 до 02.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.