Наградна игра - одмор за двајца во Бугарија - Хотел Каса Флоримонт - Банско

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца во Хотел Каса Флоримонт***, Банско - БугаријаДобитник на Наградата за одмор во Хотел Каса Флоримонт е Dejan Sterjovski - 078 364 ***

Процедура за учество во наградната игра:
Секој кој сака да учествува во лотаријата, треба да се регистрира на сајтот и да направи барање притискајќи го копчето "Купи сега". Едно лице може да се регистрира за учество во наградната игра само еднаш.

Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во планината и истовремено ќе имате лесен пристап до центарот на Банско.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ:
ВИП Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во двојна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Внатрешен топол базен (голем и мал)
 • Фитнес
 • Сауна од 17 до 19 часот
 • Парна бања од 17 до 19 часот
 • Интернет

Хотелот располага со 23 стандардни двокреветни соби и 4 простории тип junior suite. Просториите имаат балкон, кревет - King size, мини бар, плазма телевизор со кабловска телевизија, гардеробер, централно греење, купатило со туш кабина, фен. Просториите тип - junior suite се доволно удобни за да се чувствуваат удобно во нив 3 гости.

Услови на понудата

 • Период на спроведување на наградната игра: од 09 декември 2015 год. до 08 јануари 2016 година.
 • Во лотаријата имаат право да учествуваат сите регистрирани корисници на сајтот www.VIPponuda.com.
 • Процедура за учество: Секој кој сака да учествува во лотаријата, треба да се регистрира на сајтот и да направи барање притискајќи го копчето "Купи сега".
 • Едно лице може да се регистрира за учество само еднаш.
 • Учеството во лотаријата не е поврзано со купување, плаќање или каков и да е друг ангажман од страна на учесникот.
 • Главната награда на наградната игра е ВИП ваучер за одмор за двајца. Добитникот на наградниот ВИП ваучер ќе биде одреден по случаен избор на 08 јануари 2016 година.
 • Учесник во играта, којшто ќе добие награден ВИП ваучер согласно овие услови и правила нема право на замена со паричен еквивалент на наградата.
 • Со нарачкка на ваучер за 0 денари и согласност да учествувате во наградната играт декларирате согласност дека VIPponuda.com има право да ги процесуира Вашите податоци и доколку Вие освоите наградата да го објавиме Вашето име.
 • Валидност на ваучер: Наградата можете да ја искористите во периодот од 09 јануари до 01 јуни 2016 година.
 • Наградата не можете да ја искористите на датумите, кои се официјални државни празници.

Хотел Каса Флоримонт - Банско

Хотел "Каса Флоримонт"
Гр. Банско, Р. Бугарија

ул. Љубен Каравелов № 2
Тел: +359 ******">******
E-mail: 

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Каса Флоримонт", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.12.2015 до 08.01.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.