Нова активна понуда од Хотел Френдс***, Банско:

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА вo Хотел Френдс***, Банско

Простанало време:
Цена: 1074ден.

Продолжена викенд релаксација во Банско - Хотел Френдс***, Банско

Тридневен викенд пакет со појадок и вечера + користење на сауна и џакузи во Хотел Френдс***, Банско - БугаријаХотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два дополнителни кревети, 4 апартмани со две соби, две бањи, хидромасажна када. 4 луксузни апартмани со две соби, две бањи, хидромасажна када, камин и голема тераса со прекрасен поглед кон Пирин и Рила.

ТРИДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 3413 денари (55 €) - 50% = 1706 денари (27.5€)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двојна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Релакс зона
 • Интернет

Хотел Френдс предлага модерни и комфорни соби и апартмани за сместување во срцето на Банско. Со својот елегантен дизајн, гостопримството и посветеност кон своите гости се стремиме да Ви го направиме патувањето полесно и поудобно.
Сите соби во Хотел Френдс *** се со удобни двојни кревети, минибар, телевизор со кабловска телевизија, телефон, гардеробер, биро, звукоизолирани прозорци и врати и бесплатен Wi-Fi интернет.
За целосен одмор и рекреација располагаме со релакс зона, каде можете да уживате во нашата  сауна, парна бања, џакузи и масажни третмани.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Прво дете од 4 до 14 годишна возраст се сместуваат бесплатно со појадок и вечера.
 • Второ дете до 14 годишна возраст плаќа 7 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Деца над 14 годишна возраст или трет возрасен плаќа целосен износ на ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 24 ноември до 06 декември 2015 година.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 894 61 26 26; +359 898/64 44 37
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Френдс***, Банско

Хотел Френдс
Банско, Р. Бугарија
ул. "Рајна Кнегиња" №2
Моб: +359 ******
Моб: +359 ******
Работно време за резервации – от 10.00ч. до 20.00ч. /од Понеделник до Петок/, сабота и недела - резервации се примаат и по е-маил: [email protected]
Email: [email protected]
Website: www.homecarebg.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Френдс

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.11.2015 до 06.12.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.