Нова активна понуда од Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс:

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Простанало време:
Цена: 1706ден.

Одмор во Банско - Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс, БанскоТаму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот Ви го запира здивот и сè околу е во целосна хармонија.
Овде е  лоциран Апартхотел Марија - Антоанета Резиденс!
Апарт  хотел Марија Антоанета Резиденс е прекрасен триѕвезден  хотел на привилегирано место во центарот на китното  планинско село Банско, реномирано Ски и рекреациско одморалиште. Хотелот е идеално место за забава, семеен одмор, ски одмор, романтично бегство од секојдневието, спортска рекреација или камп за обука  во секое време од годината.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 64лв. - 50% = 32лв.
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање двокреветна соба или студио
 • Еден  појадок
 • Една вечера
 • Затворен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Туристичка такса и ДДВ

Лоциран во месноста Страгите, хотелот открива прекрасен поглед кон Пирин планина. При дизајнирање на резиденцијата е предвидено секој прозорец и секој балкон да предоставува одлична панорамска глетка на величествената планина и величествена природа.
Хотелот располага со SPA центар - затворен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес центар и кабинети за масажа.
Голем избор од двокреветни соби, студиа, еднокреветни  апартмани со кујна и апартмани  со камин во дневната соба.

• Рецепция и туристичка канцеларија;
• Лоби бар;
• Ресторан;
• Откриен  бар за летните денови;
• Лифт  во  секој  сектор  на комплексот;
• Гардероба за скијање;
• Подземен паркинг и надземни паркинг места;
• Кабелска телевизија во секоја соба;
• Неверојатната локација, величествените  глетки кон планината, удобните  апартмани, како и  нашиот љубезен персонал, ќе го направат незаборавен вашиот одмор!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување при минимум две ноќевања.
 • При купувањето на 5 последователни ноќевања, шестото ноќевање  е бесплатно!
 • Дете 0- 6 се сместува бесплатно.
 • Дете 6- 12 сместено на дополнителен кревет плаќа  50% од цената за возрасен.
 • Возрасен на дополнително легло плаќа 70% од цената за редовно легло.
 • Валидност на ваучер: од 18 Септември до 01 Ноември 2015год.
 • Неопходна  е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +0359 885/99 99 29.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс

Апартхотел Марија-Антоанета 
Гр. Банско
Кв. Глазне
местност Страгите
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.maria-antoaneta.com

ВИП Понудата е предоставена от нашиот партнер Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс, град Банско.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 17.09.2015 до 01.11.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.