Одмор во Банско - Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Апартхотел Мариja-Антоанета Резиденс, БанскоТаму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот Ви го запира здивот и сè наоколу е во целосна хармонија.
Овде е  лоциран Апартхотел Марија - Антоанета Резиденс!
Апарт  хотел Марија Антоанета Резиденс е прекрасен триѕвезден  хотел на привилегирано место во центарот на китното  планинско село Банско, реномирано Ски и рекреациско одморалиште. Хотелот е идеално место за забава, семеен одмор, ски одмор, романтично бегство од секојдневието, спортска рекреација или камп за обука  во секое време од годината.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2465 денари (40 €) - 50% = 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во  двокреветна соба или студио
 • Исхрана на база All Inclusive 
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Туристичка такса и ДДВ

Лоциран во месноста Страгите, хотелот открива прекрасен поглед кон Пирин планина. При дизајнирање на резиденцијата е предвидено секој прозорец и секој балкон да предоставува одлична панорамска глетка на величествената планина и величествена природа.
Хотелот располага со SPA центар - затворен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес центар и кабинети за масажа.
Голем избор од двокреветни соби, студиа, еднокреветни  апартмани со кујна и апартмани  со камин во дневната соба.
• Рецепциja и туристичка канцеларија;
• Лоби бар;
• Ресторан;
• Откриен  бар за летните денови;
• Лифт  во  секој  сектор  на комплексот;
• Гардероба за скијање;
• Подземен паркинг и надземни паркинг места;
• Кабелска телевизија во секоја соба;
• Неверојатната локација, величествените  глетки кон планината, удобните  апартмани, како и нашиот љубезен персонал, ќе го направат незаборавен вашиот одмор!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување при минимум две ноќевања.
 • При купувањето на 5 последователни ноќевања, шестото ноќевање  е бесплатно!
 • Дете 0- 6 се сместува бесплатно.
 • Дете 6- 12 сместено на дополнителен кревет плаќа  50% од цената за возрасен.
 • Возрасен на дополнително легло плаќа 70% од цената за редовно легло.
 • Валидност на ваучер: од 20 октомври до 06 декември 2015 година.
 • Неопходна  е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/99 99 29.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс

Апартхотел Марија-Антоанета 
Гр. Банско, Р. Бугарија
Кв. Глазне
месност Страгите
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.maria-antoaneta.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс, град Банско.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.10.2015 до 06.12.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All Inclusive   пакетот вклучува:

Појадок: 08:00 - 10:00ч на шведска маса или сет мени, плус кафе, чај, сок

Ручек:  12:30 - 14:00ч на шведска маса или сет мени, плус кафе, чај, сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски високоалкохолни пијалоци - ракија, водка и џин

Вечера: 19:30 - 21:00ч на шведска маса или сет мени - пиво, сок, бело и црвено наливно вино, бугарски високоалкохолни пијалоци - ракија, водка и џин
 

All Inclusive   програмата е во рамките на Основен ресторан. Изнесувањето на храна, пијалоци и прибори се санкционира според правилникот на хотелот.

ПРИ ПОМАЛКУ ОД 30 ГОСТИ ПО ПРОГРАМА All Inclusive  , ИСХРАНАТА Е ПО МЕНИ !!!