Нова активна понуда од Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс:

Пакети со појадок и вечера или на база All Inclusive light во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Простанало време:
Цена: 3444ден.

Зимување во Банско, Бугарија - Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс

Четиридневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, БанскоТаму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот Ви го запира здивот и сè наоколу е во целосна хармонија.
Овде е  лоциран Апартхотел Марија - Антоанета Резиденс!
Апарт  хотел Марија Антоанета Резиденс е прекрасен триѕвезден  хотел на привилегирано место во центарот на китното  планинско село Банско, реномирано Ски и рекреациско одморалиште. Хотелот е идеално место за забава, семеен одмор, ски одмор, романтично бегство од секојдневието, спортска рекреација или камп за обука  во секое време од годината.

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 13398 денари (218 €) - 50% = 6699 денари (109 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба или студио
 • Четири појадоци
 • Четири вечери
 • Четиридневната лифт карта за ски зона Добриниште
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Туристичка такса и ДДВ

Лоциран во месноста Страгите, хотелот открива прекрасен поглед кон Пирин планина. При дизајнирање на резиденцијата е предвидено секој прозорец и секој балкон да предоставува одлична панорамска глетка на величествената планина и величествена природа.
Хотелот располага со SPA центар - затворен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес центар и кабинети за масажа.
Голем избор од двокреветни соби, студиа, еднокреветни  апартмани со кујна и апартмани  со камин во дневната соба.
• Рецепциja и туристичка канцеларија;
• Лоби бар;
• Ресторан;
• Откриен  бар за летните денови;
• Лифт  во  секој  сектор  на комплексот;
• Гардероба за скијање;
• Подземен паркинг и надземни паркинг места;
• Кабелска телевизија во секоја соба;
• Неверојатната локација, величествените  глетки кон планината, удобните  апартмани, како и нашиот љубезен персонал, ќе го направат незаборавен вашиот одмор!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување при минимум две ноќевања.
 • Дете од 0 до 6 години се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 години сместено на дополнителен кревет плаќа  50% од цената за возрасен.
 • Возрасен на дополнително легло плаќа 70% од цената за редовно легло.
 • Преференциjални цени на лифт карта за деца:
 • До 4 годишна вoзраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 5.5 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен принтиран ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 декември 2015год. до 01 март 2016 година.
 • Понудата не важи за периодот од 24 до 27 декември 2015 год. и од 31 декември 2015 год. до 04 јануари 2016 година.
 • Неопходна  е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/99 99 29.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс

Апартхотел Марија-Антоанета 
Гр. Банско, Р. Бугарија
Кв. Глазне
месност Страгите
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.maria-antoaneta.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Апартхотел Марија-Антоанета Резиденс, град Банско.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2015 до 01.03.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.