Зимски одмор во Банско, Бугарија - Пирин Плејс

Eднодневен пакет во едноспален апартман за двајца возрасни + едно дете во Комплекс Пирин Плејс, БанскоКомплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како во зима така и во текот на летото. Гостите можат да уживаат во мирот и тишината во едно од најпознатите и  најдобрите места за скијање во Европа.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2212 денари (366 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + едно дете или тројца возрасни и вклучува:
Важи за сместување од 01 декември до 18 декември и од 12 март до 15 април

 • Едно ноќевање во студио
 • Туристички данок и осигурување
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2623 денари (42 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + едно дете или тројца возрасни и вклучува:
Важи за сместување од 19 до 23 декември, од 09 до 22 јануари и од 06 февруари до 11 март

 • Едно ноќевање во студио
 • Туристички данок и осигурување
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2686 денари (43 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + едно дете или тројца возрасни и вклучува:
Важи за сместување од 03 до 08 јануари и од 23 јануари до 05 февруари

 • Едно ноќевање во студио
 • Туристички данок и осигурување
 • Интернет

Удобна локација - во непосредна близина на жичарницата, на 1.5 км од центарот на Банско.
Хотелот располага со 3 студиа, 9 апартмани со една спална, 2 апартмани со две спални.
Студио: една соба со брачен  кревет.
Апартман со 1 спална (APT 2): дневна соба со софа и спална соба со брачен  кревет, разделени со врата.
Апартман со 2 спални (APT 4): дневна соба со мебел и 2 спални (едната - со брачен кревет, другата - две поединечни кревети), разделени со врата.
Карактеристики во просториите: кујна опремена со прибор за готвење, пегла  и даска за пеглање, чајник, локално греење.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Максимално сместување во едноспален апартман: 2 возрасни + едно дете или 3 возрасни
 • Валидност на ваучер: за наведените термини во периодот од 01 декември 2018 до 15 април 2019 година.
 • Понудата не важи за следните периоди: 24.12-02.01.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 894 628 156.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Пирин Плејс

Комплекс „Пирин Плејс"
Банско, Р. Бугарија
Пирин 115

Моб: +359 ******; +359 ******
e-mail: reservations@homecarebg.com
Website: www.homecarebg.com

ВИП Понудата е осигурена од Хоум Кеар БГ ЕООД

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2018 до 15.04.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.